K vážné nehodě u středočeských Nučic se dnes ráno vydaly složky integrovaného záchranného systému. Srazila se dvě osobní auta, tři lidé při střetu utrpěli zranění. Příčina havárie je předmětem vyšetřování.
O nehodě dvou vozidel, která se stala krátce před osmou hodinou ráno, informovali středočeští hasiči, kteří na místo vyslali profesionální jednotky z Říčan a Českého Brodu spolu s dobrovolníky z Kostelce nad Černými lesy.
"Ve spolupráci se záchrannou službou hasiči vyprostili z vozidel dvě osoby, následně provedli protipožární opatření a zajistili uniklé provozní kapaliny," popsali hasiči svůj zásah na sociální síti X.
Záchranáři na místě ošetřili tři pacienty. Dva lidé s pohmožděným hrudníkem byli převezeni do Ústřední vojenské nemocnice. Třetí pacient měl ještě k tomu zlomená žebra a putoval do vinohradské nemocnice.
Témata: dopravní nehody, hasiči, záchranáři, Středočeský kraj
Související
3. května 2025 14:21
29. dubna 2025 10:21
22. dubna 2025 13:50
16. dubna 2025 21:19
16. dubna 2025 16:20
14. dubna 2025 18:27