Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lady Gaga či Stevie Wonder? Rodina amerického zpěváka Prince chystá velký koncert

Prince na festivalu Coachella (2008)
Prince na festivalu Coachella (2008)
Foto: Flickr

Minneapolis (USA) - Lady Gaga či Stevie Wonder by mohli být mezi hudebníky, kteří v říjnu vystoupí na velkém koncertě k poctě tragicky zesnulého zpěváka a multiinstrumentalisty Prince.

O uspořádání koncertu, který se uskuteční 13. října na novém stadionu amerického fotbalu v Princově posledním bydlišti v Minneapolisu, informovala na facebooku jeho sestra Tyka Nelsonová.

Seznam účinkujících dosud není znám, magazín Rolling Stone však uvedl, že rodina usiluje o účast výše zmíněných hudebníků. Vstupenky na stadion, který byl otevřen teprve před dvěma týdny a má kapacitu přes 66 tisíc míst, se začnou prodávat během srpna.

Prince se tak zařadí mezi umělce, na jejichž počest byly po smrti uspořádány velké koncerty.

Témata:  Prince koncert

Související

Aktuálně se děje

25. července 2026 15:07

Režisér Strach poodhalil, jak to vypadá s pokračováním Anděla Páně

V Karlových Varech se na filmy jen nekouká, ale také se o nich diskutuje. V souvislosti s přítomností režiséra Jiřího Stracha přišla řeč i na tolik očekávané pokračování pohádky Anděl Páně. Jak to s ním vypadá? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy