Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

K USA se blíží další sněhová bouře

Satelitní snímek ukazuje obří sněhovou bouři nad severovýchodem USA.
Satelitní snímek ukazuje obří sněhovou bouři nad severovýchodem USA.
Foto: NOAA (National Oceanic & Atmospheric Administration)

Chicago - Severovýchod USA v oblasti Velkých jezer se připravuje na přívaly sněhu, v okolí Chicaga by mohlo napadnout až 30 centimetrů sněhu.

Národní meteorologická služba (NWS) vydala varování před bouří pro jižní část okolí Michiganského jezera.

Úřady v Chicagu kvůli očekávanému sněžení pro dnešek zrušily školní výuku, doma tak zůstává asi 390.000 žáků a studentů.

Letecké společnosti American Airlines, United Airlines a Southwest Airlines upozornily cestující, že na linkách do Minnesoty, Michiganu, Wisconsinu, Illinois, Indiany a Ohio musí počítat s možnými zpožděními i odřeknutými spoji.

Témata:  sněhová bouře USA počasí

Související

Aktuálně se děje

6. prosince 2025 10:16

5. prosince 2025 19:47

Slavní i politici. První reakce na odchod Patrika Hezuckého zaplavily internet

Internet zaplavily v pátek večer reakce na nejsmutnější možnou zprávu. Ve věku 55 let nás totiž opustil moderátor Patrik Hezucký, který v posledních dnech bojoval s vážnou nemocí. Zdrceným blízkým i kamarádům zesnulého kondolují slavné osobnosti i politici.  

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy