reklama

Ačkoli se jako populární místa pro milování s partnerem ukázaly také pohovka, stůl či automobil, více než polovina Čechů (52 %) si milostné hrátky nejčastěji nechává do ložnice.

Co se představ týče, umí náš národ popustit uzdu fantazii. Celých 26 % respondentů uvedlo, že by je lákal sex na schodech, pětina dotázaných by zvolila jako netradiční místo pro zpestření milostného života sprchu a 12 % přiznalo touhu pomilovat se na pračce.

Většina lidí má ráda nejen při spánku, ale také při hrátkách s partnerem určitou dávku soukromí a pohodlí. Podle průzkumu společnosti Sleep Centrum se ale stejně otevřeně jako k lechtivým hrátkám dotazovaní přiznali i k dalším věcem, které v posteli provozují.

Práci si nejen domů, ale rovnou do ložnice nosí až 84 % z nich a 34 % tak dokonce činí pravidelně. 84 % dotázaných rovněž vyřizuje v posteli SMS zprávy a e-maily prostřednictvím chytrých telefonů.

Televizi nebo filmy na tabletu či notebooku v posteli sleduje více či méně pravidelně 83 % respondentů. Celých 60 % respondentů průzkumu dále uvedlo, že trpí nespavostí nebo poruchami spánku.

Uléhat do postele s mobilním telefonem, tabletem či notebookem v ruce je pro velkou většinu Čechů běžnou praxí. Přitom právě používání elektronických přístrojů a řešení pracovních záležitostí před usnutím má na kvalitu a délku spánku velmi negativní vliv.

Zkuste si proto místo notebooku vzít do postele knížku, pracovní emaily nechat až na ráno a místo psaní SMS zpráv si třeba povídejte se svým parterem.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama