reklama

Starší muž, který si říká Alexander Smith, tvrdí, že je cestovatelem v čase. Na videu zveřejněném na internetu v ruce drží strašidelný obrázek a tvrdí, že ukazuje Zemi v roce 2118. Je prý součástí tajného experimentu CIA. Zároveň varuje, že Zemi do roku 2050 navštíví mimozemšťané.

O tom, že cestování v čase není mýtus, se pokouší svět přesvědčit i mladík, který si nechává říkat Noah a který svou pravou identitu posle svých slov skrývá ze strachu o život. Tvrdí, že se vrátil z budoucnosti, konkrétně z roku 2030, aby řekl všem pravdu, píše server news.com.au. To, že říká pravdu, údajně dokládá i test na detektoru lži. 

Noah například tvrdí, že současný americký prezident Donadl Trump bude do Bílého domu zvolen i podruhé a že prezidentské volby se budou konat 3. lisotpadu 2020. V roce 2030 pak podle něj bude hlavou USA osoba se jménem Ilana Remikee. Lidé podle něj v roce 2028 začnou létat na Mars. A v tomtéž roce se objeví cesty časem. A roboti ve stylu Google Glass převezmou svět.

zdroj: YouTube

Rozhovor začíná tím, že se ho někdo zeptá: „Jste skutečným cestovatelem z roku 2030?" Mladík je připojený na detektor lži. A když odpoví „ano“, na monitoru se objeví slovo „pravda“ napsané velkými zelenými písmeny, což znamená, že podle detektoru říká pravdu.

Noah tvrdí, že má „tvrdé důkazy", které podporují jeho předpovědi, ale není si jistý, jestli je může odhalit, kvůli tomu, co vše by mohly způsobit. Říká, že jeho posláním je říci lidem, co svět čeká. Dodává také, že riskoval svůj život, aby cestoval zpět v čase.

Tvrdí také, že je mu 50 let, ale že si vzal lék, který mu pomohl opět vypadat na 25 let.

reklama