Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Indii se propadl most po kterém jely dva autobusy, pohřešuje se nejméně 22 lidí

Indie
Indie
Foto: tourism.gov.in

Dillí - Dva autobusy se v noci na dnešek zřítily do rozvodněné řeky na západě Indie, když se pod nimi propadla část dálničního mostu.

Pohřešuje se nejméně 22 lidí, informovala dnes tamní policie, kterou citovala agentura AP.

Podle policejního důstojníka Sandžaje Pátila záchranáři neviděli nikoho z lidí jedoucích v autobusech ani samotná vozidla od chvíle, kdy se zhruba o půlnoci v noci na dnešek most na dálnici z Bombaje do státu Goa propadl.

Na místě neštěstí je osm desítek záchranářů včetně potápěčů, ale jejich snahy maří prudký déšť. Na pomoc byl povolán i vrtulník, jehož posádka pátrá po autobusech či tělech plovoucích po řece.

Témata:  Indie Autobusy

Související

Aktuálně se děje

9:19

Anna Slováčková (†29) a konec pietního místa. Felix Slováček musel konat

Rodinní příslušníci a přátelé se v úterý rozloučili s Annou Slováčkovou. Fanoušci tu možnost neměli, protože smuteční obřad byl na přání zesnulé neveřejný. I tak si našli místo, kde uctili památku Slováčkové. Teď už ho ale v Praze budete stěží hledat. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy