Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Dubaji hořela budova, údajně kvůlli špatnému obložení

Požár
Požár
Foto: Pixabay

Dubaj - Pět hodin dnes bojovali hasiči v Dubaji s požárem rozestavěné budovy v centru města. Oznámil to místní list Gulf News.

Nejnovější ze série požárů, které v poslední době postihly obchodní a turistické centrum na pobřeží Perského zálivu, si podle sdělení hasičů nevyžádal oběti na životech.

Minulý měsíc vzplála v Dubaji obytná budova Sulafa Tower, která má 75 pater. Loni na Silvestra ve městě propukl požár v jednom z hotelů a v únoru 2015 museli hasiči likvidovat požár dalšího obytného komplexu o 79 patrech.

Témata:  Dubaj Spojené arabské emiráty požáry

Související

Aktuálně se děje

22. května 2026 8:31

Dagmar Havlová se diví. Kolem Knihovny Václava Havla se odehrává drama

Napjatá je momentálně situace kolem Knihovny Václava Havla, která mimo jiného pečuje o odkaz bývalého českého a československého prezidenta. Vznikl totiž spor mezi vedením a zaměstnanci, nejistota panuje i ohledně financování instituce. Ke kauze se vyjádřila i bývalá první dáma Dagmar Havlová. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy