Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Letadlo Lufthansy nouzově přistálo v New Yorku kvůli údajné bombě

Lufthansa, ilustrační fotografie
Lufthansa, ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

New York - Kvůli bombové hrozbě muselo letadlo německé Lufthansy nečekaně přistát v New Yorku. Stroj byl prohledán, nic podezřelého se ale nenašlo.

Letadlo letělo z Houstonu v Texasu do Frankfurtu nad Mohanem, když ústředí společnosti v Kolíně nad Rýnem přijalo telefonickou hrozbu. Pilot se po vyrozumění o výhružce rozhodl raději přistát.

Na Kennedyho letišti museli všichni cestující a členové posádky, dohromady 530 lidí, vystoupit.

Podle agentury Reuters letoun po dokončení prohlídky odletí do Německa bez cestujících.

Témata:  Lufthansa letiště N.Y. JFK

Související

Aktuálně se děje

17. ledna 2026 12:47

16. ledna 2026 21:45

Nečekaná slova Nely Boudové. Zaujala zmínka o toxickém vztahu

Nela Boudová a vztahy? Asi každý si po jejím boku naposledy vybaví novináře Jana Tunu. Nyní se ale na instagramovém profilu herečky objevila slova, která naznačují rozchod. Dokonce došlo i na zmínku o toxickém vztahu. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy

Laviny

Laviny v Rakousku: 5 mrtvých, další lidé skončili v nemocnici

Rakouské Alpy se dnes staly dějištěm tragických událostí, které si vyžádaly životy pěti lyžařů. Laviny zasáhly oblast Pongau nedaleko Salcburku poté, co v regionu napadlo velké množství čerstvého sněhu. Podle horské služby se všechny oběti pohybovaly ve volném terénu mimo vyznačené sjezdovky, kde je riziko sesuvů v současné době extrémní.