Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Italka si nejprve koupila dítě a pak ho zase vrátila. Nechtěla totiž míšence

Narozená miminka
Narozená miminka
Foto: Pixmac

Řím - Italaka (35) předstírala těhotenství a pak si za 20 tisíc eur koupila novorozeně od mladé rumunské rodičky. O tři dny později ale dítě vrátila, protože holčička je míšenka.

Úřady se o případu dozvěděly, když obě ženy chtěly obdržet informaci, jak zaregistrovat dítě narozené doma. Sociální pracovníci za nimi ale poslali policii, když se ženy nedostavily na sjednanou schůzku.

Falešná matka vysvětlila, že začala trpět samotou, když její partner skončil za mřížemi. Dítě prý vrátila, protože by nedokázala vysvětlit, jak přišla k míšeneckému potomku.

Biologická matka uvedla, že si chtěla nejprve dítě počaté z krátkého vztahu s občanem z afrického Mali dát vzít, ale pak se rozhodla ze situace těžit.

Témata:  Itálie děti ženy

Související

Aktuálně se děje

8. února 2026 21:54

Jitka Boho prozradila, na čem se s Lukášem Langmajerem neshodli

Českým šoubyznysem otřásl v tomto týdnu jeden nečekaný rozchod. Sbohem si dali Jitka Boho a Lukáš Langmajer, jejichž nečekaná lovestory byla velkým tématem loňského roku. Modelka se nyní poprvé obsáhleji vyjádřila k okolnostem konce vztahu. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Ghislaine Maxwell

Epsteinova společnice Maxwellová odmítla vypovídat. Promluví, pokud ji Trump dá milost

Ghislaine Maxwellová, odsouzená společnice sexuálního predátora Jeffreyho Epsteina, v pondělí odmítla vypovídat před dozorčím výborem americké Sněmovny reprezentantů. Maxwellová se k výslechu připojila virtuálně z texaského vězení, kde si odpykává dvacetiletý trest za obchodování s lidmi. Navzdory očekávání zákonodárců však využila pátého dodatku americké ústavy, který jí dává právo nevypovídat, aby se vyhnula sebeobvinění.