Seniorka spala ve svém domě v městečku East Kilbride v Jižním Lanarkshire ve Velké Británii. V noci ze středy na čtvrtek se zhruba o půl čtvrté ráno probudila a spatřila muže, který se vloupal do její ložnice. Následně se měla stát obětí sexuálního napadení, po kterém byla podle policie „absolutně traumatizovaná“. 

Za napadení byl zatčen teenager, kterému je podle serveru Independent devatenáct let. Mladík si však nedával pozor, celý incident vzbudil sousedy napadené důchodkyně. Osmasedmdesátiletého seniora a jeho ženu totiž probudil hluk z vedlejšího domu poté, co se rozštěkal jejich pes. Manželský pár také zahlédl stín muže, který jim proběhl pod oknem. 

Svědek popsal celý incident pro Daily Record: „Nějaký násilnický mladík vykopl její dveře. Sama to pak popsala tak, že ležela v posteli, vzbudila se a zjistila, že ji mladík líbá na tvář. Nejdřív si myslela, že je to její vnuk a tak ho i oslovila. On ji řekl, že je to její vnuk, když to ale zpochybnila, řekl, že její vnuk je venku a ať jde, že jí ho ukáže“.

„Byla v šoku, opravdu rozrušená a celá se třásla. Teď pobývá v domě své dcery. Je to pravdu ostudné. Bydlíte v takhle velkém domě a myslíte si, že jste v bezpečí,“ dodal svědek. Skotská policie uvedla, že zadržela devatenáctiletého mladíka právě v souvislosti s celým incidentem. Nyní je držen v policejní vazbě a očekává se, že v úterý předstoupí před soud (Hamilton Sheriff Court).

Vyšetřující inspektor Colin Campbell řekl: „"Tento opovrženíhodný jedinec zanechal starou ženu naprosto traumatizovanou, probíhají rozsáhlá šetření, aby byly zajištěny veškeré stopy."

0 komentářů Napište svůj názor

reklama