Washington - Americký prezident Donald Trump odřekl své setkání se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem, které se mělo konat 12. června v Singapuru. Trump v dnes zveřejněném dopise adresovaném Kimovi napsal, že zrušení summitu je promarněnou šancí, ale že tak musel učinit kvůli "obrovskému hněvu a otevřenému nepřátelství" ve vůdcových nedávných prohlášeních. Setkání s Kimem v budoucnu ale nevylučuje.
Související
15. června 2026 11:31
14. června 2026 10:51
11. června 2026 8:28
3. června 2026 13:17
3. června 2026 11:35
1. června 2026 9:21