Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Praze se srazil autobus s osobním autem

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Praha - V pražských Střešovicích se dnes ráno srazil autobus s osobním autem, zranění utrpělo deset lidí. Policisté nehodu vyšetřují.

Osobní vůz a autobus se srazily kolem 06:30 nedaleko tramvajové zastávky Vozovna Střešovice na křižovatce ulic Patočkova a Cukrovarnická.

O desítku lehce zraněných se na místě postaraly čtyři posádky záchranářů, uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. 

Nehoda zhruba na 20 minut zastavila provoz MHD. Tři tramvajové linky musely být odkloněny a autobusy musely zastavovat u chodníku.

Témata:  nehody autobusů MHD Praha dopravní nehody Autobusy

Související

Aktuálně se děje

16. srpna 2025 18:16

Poprask v Británii: Restaurace spojená s Meghan odmítla obsloužit viceprezidenta J.D. Vance

Viceprezident J.D. Vance se se svou rodinou vydal na dovolenou do Spojeného království. Během svého pobytu se podle informací webu Mirror ocitl v nepříjemné situaci, když se restaurace, kterou si vybral, odmítla se zástupci Bílého domu vůbec bavit. Zaměstnanci oblíbeného podniku totiž pohrozili, že pokud budou muset Vanceovi obsluhovat, rovnou odejdou.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy