reklama

Od celé události uplynuly téměř dva roky, dnes už šestnáctiletá dívka se ale médiím se svým příběhem svěřila až teprve před pár týdny. Vše začalo ve chvíli, kdy doma Luisa oznámila, že je těhotná.

Pro její rodinu to byl šok, dítě si ale chtěla nechat a rodina by se o něj i o mladou maminku postarala. Osud tomu tak ale nechtěl.

Mladá dívka si totiž o několik týdnů později nechala udělat tetování na ňadru. Výsledek byl katastrofální. Do těla se jí dostala infekce, která zasáhla míchu. A dívka skončila v nemocnici.

Tam jí lékaři museli doslova zachránit život. Aby přežila, musela brát extrémní množství silných antibiotik. To jí sice zachránilo život, nepřiměřené množství léků ale usmrtilo její miminko.

Pro dívku, o jejímž případu informovala kolumbijská média i server news.com.au, tím ale peklo neskončilo. Z infekce se nakonec dostala, nese si s sebou ale trvalé následky.

Dívka je kvůli poškozené míše doživotně odkázána na invalidní vozík. "Řekli mi, že už nikdy nebudu chodit," svěřila se dívka, která kvůli tomu i kvůli ztrátě miminka navíc trpí těžkými depresemi.

Infekce dívku zasáhla natolik, že nyní podstupuje řadu operací. Je už mimo ohrožení života, ten už pro ni ale nikdy nebude stejný, jako dřív.

Loading...
reklama