Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při srážce vlaku a automobilu zemřelo v Maďarsku sedm lidí

Ilustrační fotografie.
Ilustrační fotografie.
Foto: Marie Cvrčková, EuroZprávy.cz

Při srážce vlaku s automobilem na železničním přejezdu dnes v Maďarsku zemřelo sedm lidí. Jednalo se o řidiče vozu a jeho spolucestující, uvedla policie. Mezi pasažéry vlaku zranění nejsou, jen strojvedoucí byl převezen do nemocnice s menším zraněním, uvedla agentura MTI.

Motorový vlak se srazil s automobilem dnes ráno na železničním přejezdu u obce Kunfehértó v župě Bács-Kiskun na jihu země. Podle maďarských státních železnic na přejezdu nejsou závory ani signální zabezpečení.

Podle prvních informací policie bylo ve vozu Opel Corsa pět lidí, pak policie zvýšila počet na sedm. Nikdo z lidí ve voze srážku nepřežil. Kvůli nehodě bylo nutné přerušit provoz na lokální železniční trati, na které se nehoda stala.

Témata:  Maďarsko vlaky dopravní nehody

Související

Aktuálně se děje

29. června 2025 20:10

Bolek Polívka hvězdou karlovarského festivalu. Pořadatelé prozradili podrobnosti

V pátek to vypukne. Karlovy Vary se připravují na start 59. ročníku filmového festivalu. Jednou z jeho tváří bude populární herec Bolek Polívka. Organizátoři potvrdili, že si zahrál v nové festivalové znělce, která bude teprve představena. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy