Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při útoku nožem v nákupním centru v Miláně zemřel jeden člověk, jsou 4 zranění

Ilustrační fotografie.
Ilustrační fotografie.
Foto: INT

V nákupním centru na předměstí Milána dnes útočník s nožem zranil pět lidí, tři z nich skončili ve vážném stavu v nemocnici a jeden svým zraněním podlehl. Informovala o tom agentura ANSA. Policie čin nevyšetřuje jako terorismus, pachatel se léčil s psychickou poruchou.

Šestačtyřicetiletý Ital v nákupním centru v Assagu vzal nůž v místním supermarketu a začal útočit na lidi kolem sebe. Nakonec ho odzbrojili nakupující a přivolaná policejní hlídka. Po útoku zemřel jeden z napadených - pokladní.

Mezi zraněnými je i španělský hráč prvoligového fotbalového týmu Monzy Pablo Marí. Podle agentury ANSA není ve vážném stavu.

Témata:  Itálie policie Itálie

Související

Aktuálně se děje

22. července 2026 16:46

Ewa Farna měla manželství na vlásku. Rozhodla se pro radikální krok

Zpěvačka Ewa Farna a kytarista Martin Chobot působí na veřejnosti jako jeden z nejstabilnějších párů česko-slovenského showbyznysu. Jsou spolu více než deset let, vychovávají dvě děti a fanoušci je často vnímají jako ideální dvojici. Zpěvačka však překvapila otevřeným přiznáním, že i jejich manželství prošlo náročným obdobím a bez pomoci odborníků by náročné chvíle zvládali jen stěží.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy