Jak se budou otevírat školy? Ministerstvo naznačilo postup
Při zlepšení epidemické situace by se podle ministerstva zdravotnictví mohly vrátit děti do školek (MŠ) a do lavic by jako první mohli znovu usednout žáci prvního stupně základních škol (ZŠ) a poslední ročníky základních a středních škol (SŠ). Na dotaz ČTK to dnes sdělila mluvčí ministerstva Barbora Peterová.