Václav Kočka ml.

Soudy, ilustrační fotografie

Bude vrah Kočky mladšího propuštěn? Soud jedná o soudu Bohumíra Ďurička

Domov

Karviná - Okresní soud v Karviné dnes pokračuje v rozhodování o případném propuštění hoteliéra Bohumíra Ďurička z vězení. Soudkyně čte listinné důkazy. Hoteliér Ďuričko byl v roce 2008 odsouzen za vraždu podnikatele Václava Kočky mladšího k 12,5 roku ztráty svobody. O propuštění požádal po uplynutí dvou třetin trestu, tvrdí, že svého činu lituje a že chce pomáhat společnosti i poškozeným.

Ďuričko, Bohumír

Svět

Soud řeší propuštění Kočkova vraha Ďurička z vězení

Karviná - Okresní soud v Karviné začal ráno rozhodovat o propuštění Bohumíra Ďurička z vězení. Za vraždu Václava Kočky mladšího z roku 2008 si hoteliér odpykává trest 12,5 roku. Žádost o podmínečné propuštění z výkonu trestu podal po uplynutí dvou třetin trestu. Tvrdí, že činu lituje a víc něž osmiletý pobyt ve vězení považuje za dostatečný trest. Slíbil také, že se zdrží pití alkoholu a nebude vlastnit zbraň.

Aktuálně se děje

6. října 2025 9:56

Nepříjemný kolaps Markéty Konvičkové. Svědci popsali, co se stalo

Obdiv si nepochybně zaslouží Markéta Konvičková za to, jak se potýká s vážnými zdravotními problémy. Občas by ale mohla být více obezřetná. Před uplynulým víkendem se jí totiž před zraky lidí stala velká nepříjemnost. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy