Epidemie koronaviru neustupuje, vláda přesto jedná s opozicí o rozvolnění
Epidemie koronaviru neustupuje. I v pondělí byl nárůst počtu nakažených v mezitýdenním srovnání vyšší a nemocnice jsou dál na hraně svých kapacit. Přesto se chystá otevření obchodů od 22. února. Návrh je podle Rady vlády pro zdravotní rizika přijatelný, ministerstvo zdravotnictví se k tomu vyjádří ve středu.