Ministr Toman se nakazil koronavirem. Babiš žádá Čechy, aby zůstali doma +VIDEO
Ministr zemědělství Miroslav Toman měl pozitivní test na koronavirus. ČTK to dnes řekl mluvčí ministerstva Vojtěch Bílý. Ministr je podle něj v kontaktu s pražskou hygienickou stanicí a řídí se jejich pokyny. Toman je prvním českým ministrem, který měl pozitivní test. Několik členů kabinetu bylo již dříve jen v preventivní karanténě kvůli kontaktu s nakaženým člověkem.