reklama

Pojišťovací dům Lloyd's nabízí ve Velké Británii pojištění pro případ kousnutí upírem, vlkodlakem nebo zombie. Skotská společnost Jacobite Cruises, která provozuje plavbu na jezeře Loch Ness, je pro změnu pojištěna na v přepočtu 30 milionů korun pro případ, že by jejich lodě napadla Lochnesska.

Desítky tisíc lidí zaplatily necelých dvacet dolarů americké pojišťovně Saint Lawrence Agency, která se zavázala pokrýt škody způsobené únosem mimozemšťany, a to až do výše deseti milionů dolarů (200 milionů korun).

Stanice BBC pro změnu informovala o majiteli hostince Royal Falcon Hotel v anglickém Suffolku, který se pojistil pro příležitost, že v hotelu někoho usmrtí či zraní duch. Na jeho obranu je třeba dodat, že budova je přes 500 let stará a leží vedle hřbitova.

V Českém prostředí se takové extrémy pojistit nedají. I přesto máme některé velmi netradiční pojistky. Jde například o pojištění únosu, pojištění proti špatnému počasí, nebo pro případ vícečetných porodů. Pojistit si ale můžete i zrušení svatby.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama