Články k tématu: Bankomat

Česko zaostává za průměrem EU v počtu bankomatů, má jich jen 5500

29.11. 08:34

Komunistické Československo, "skryto" železnou oponou, v mnoha ohledech výrazně zaostávalo za vyspělým světem a nejinak tomu bylo i v bankovních službách. Teprve v roce 1990 si například obyvatelé Československa mohli začít vybírat své peníze z bankomatů, které na mnoha místech světa sloužily již…

Co dělat, když zapomenete peníze nebo kartu v bankomatu?

11.11. 08:55

Může se to stát každému z nás. Při výběru hotovosti z bankomatu v něm můžeme nedopatřením zapomenout kartu či přímo samotné peníze. Stává se to několikrát denně a většina lidí se jen těžko smiřuje s tím, že o peníze přijde. Naštěstí tomu tak nemusí být vždy.

Senior zkolaboval, lidé ho obcházeli obloukem jako bezdomovce, Soud jim udělil vysoké pokuty

18.09. 17:31

Essen - Dva muži a jedna žena nepomohli seniorovi (83), který se loni zhroutil u bankomatů a následně zemřel. Považovali za spícího bezdomovce. Soud v německém Essenu jim vyměřil vysoké pokuty.

reklama

Rumunská policie zadržela sedm lidí podezřelých z kopírování karet i v ČR

22.02. 15:15

Praha - Rumunští policisté zadrželi sedm členů organizované skupiny, kterou podezírají z kopírování dat z platebních karet na území Česka, Slovenska, Chorvatska a Slovinska. Na další čtyři podezřelé byl vydán evropský zatykač.

Veterán z druhé světové války byl okraden o úspory. Pachatel se po devíti měsících přihlásil policii

07.11. 12:20

Praha - Veterán z druhé světové války Miloslav Masopust (82) v únoru nahlásil policii ztrátu peněženky včetně bankovní karty s PIN kódem, načež mu někdo začal z účtu vybírat peníze. Pachatel se nyní přihlásil.

reklama
Fotogalerie