Články k tématu: FIFA

Novým mistrům světa pogratulovali Trump, Babiš i Macron

15.07. 22:40

Paříž - Světoví politici poblahopřáli novopečeným mistrům světa ve fotbale z Francie. Prostřednictvím twitteru zaslal gratulaci i americký prezident Donald Trump nebo český premiér Andrej Babiš.

Finále MS ve fotbale v Rusku narušila akce Pussy Riot

15.07. 21:09

Moskva - Finálové utkání fotbalového mistrovství světa v Moskvě dnes krátce narušily čtyři osoby v policejních uniformách, které vtrhly na hřiště. Ihned byly odvedeny pryč. K odpovědnosti za incident se na sociálních sítích přihlásila ruská punková skupina Pussy Riot, známá svými protesty proti…

Kdo vyhraje letošní MS ve fotbale? Umělá inteligence už předpověděla nového šampióna

18.06. 16:47

Moskva - Určit dopředu vítěze jakéhokoliv sportovního utkání je takřka nemožné. Pokud nemáte almanach z budoucnosti a necestujete do minulosti jako ve filmu Návrat do budoucnosti, vše je ve hvězdách a otázkou vytrvalosti, výkonu hráčů, taktiky a náhody. Vědci ale tvrdí, že ví, kdo letošní…

reklama

Korupce ve FIFA: Bývalý činovník dostal od televizí obří úplatek. Soud provázely dramatické scény

16.11. 15:45

New York - Televizní společnosti Grupo Televisa, Globo a Fox Sports vyplatily členovi vedení FIFA na úplatcích za prodej vysílacích práv 15 milionů dolarů (asi 326 milionů korun). Řekl to dnes u soudu v Brooklynu exšéf marketingové společnosti Torneos y Competencias Alejandro Burzaco.

Kvůli korupci FIFA prohledala policie vilu na Sardinii

13.10. 20:27

Řím - Italská policie oznámila, že v souvislosti s vyšetřování korupce v Mezinárodní fotbalové federaci prohledala luxusní vilu na Sardinii.

Zemřel Chuck Blazer, informátor amerických úřadů v korupčním skandálu FIFA

13.07. 09:17

New York - Ve středu zemřel bývalý člen výkonného výboru FIFA Američan Chuck Blazer, který proslul jako hlavní informátor amerických úřadů při vyšetřování korupce v Mezinárodní fotbalové federaci (FIFA).

reklama
Fotogalerie