Články k tématu: Hranická propast

Cizinec se opil, po pádu do Hranické propasti zemřel. Policie případ odložila

10.08. 16:36

Hranice - Případ smrtelného pádu do Hranické propasti u Hranic na Přerovsku z dubna letošního roku byl odložen. Podle kriminalistů byl muž opilý a do propasti spadl bez cizího zavinění.

Turista nepřežil pád do Hranické propasti

29.04. 09:40

Hranice - V Hranické propasti u Hranic na Přerovsku zemřel v sobotu člověk. Spadl z prudkého srázu a když se mu hasiči snažili pomoci, nalezli ho již bez známek života. ČTK to řekl jejich mluvčí Zdeněk Hošák. Na místo neštěstí letěl ještě vrtulník letecké záchranné služby, návštěvníkovi…

Speleologové z Hranické propasti vytáhli uvízlého robota, na záchranu čekal 10 měsíců

11.07. 21:38

Hranice - Po deseti měsících se dnes podařilo speleologům za pomoci policejního robota a následně potápěčů vytáhnout z hlubin Hranické propasti průzkumný automat, který se zasloužil o zaznamenání světového rekordu při měření hloubky této propasti. 

reklama

V Hranické propasti uvízl robot za miliony, vysvobodit by ho mohl jiný robot

19.06. 12:21

Přerov - Při měření hloubky loni v září uvízl v Hranické propasti robot za tři miliony korun, vysvobodit by ho mohl robot policejní.

Hranická propast je nejhlubší zatopenou jeskyní světa, potvrdili vědci

30.09. 11:59

Hranice - Výzkum česko-polské expedice potvrdil, že Hranická propast na Přerovsku je nejhlubší zatopenou jeskyní na světě. Speleologové spustili sondu pomocí robota až do hloubky 404 metrů.

reklama
Fotogalerie