Články k tématu: Jan Hamáček

Hamáček se stal předsedou středočeské ČSSD

Aktualizovali jsme 17.12.2016, 16:18, 17.12. 14:54

Praha - Předsedou středočeské ČSSD se stal Jan Hamáček. Zvolili jej dnes dopoledne sociální demokraté na své krajské konferenci v Praze.

Středočeská ČSSD bude volit nového předsedu. Kdo má největší podporu?

16.12. 20:16

Praha – V sobotu bude středočeská ČSSD na krajské konferenci v Praze řešit, kdo nahradí dosavadního předsedu a bývalého hejtmana Miloše Peteru, který na konferenci rezignuje na předsedu a o funkci se už nebude ucházet.

Čeští poslanci odvezli humanitární pomoc do Sýrie

12.12. 17:14

Praha - Do Sýrie dnes přicestovala skupina českých poslanců, budou jednat s představiteli parlamentu a přijme je také ministr zahraničí Valíd Mualim. Česko je jedinou zemí EU, která má na území Sýrie své velvyslanectví, český úřad na místě zastupuje i diplomacii USA.

reklama

Sobotka a Hamáček se v Praze sešli s Nikoličem, podpořili vstup Srbska do EU

30.11. 12:44

Praha - Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes v Praze jednal se srbským prezidentem Tomislavem Nikoličem. Stejně jako včera prezident Miloš Zeman vyjádřil Bělhradu podporu na jeho cestě do Evropské unie.

Zeman by se měl americkému velvyslanci omluvit, shodují se Jurečka a Hamáček

10.11. 19:56

Praha – Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) a lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka vyzvali prezidenta Miloše Zemana, aby se omluvil americkému velvyslanci Andrew Schapirovi za svůj výrok o diplomatově neúčasti na oslavách státního svátku 28. října na Pražském hradě. Hrad to ale…

Peking naštval české politiky. Takhle reagovali

26.10. 17:31

Praha - Reakce čínské diplomacie na nedávné prohlášení čtyř českých ústavních činitelů o vztazích k Pekingu vadí některým politikům. Podle nich šlo o vzkaz podřízeným vazalům.

Do Zemana se pustili i šéfové Parlamentu. Nátlak přes vyznamenání považují za nepřijatelný

22.10. 16:52

Praha - Se státními vyznamenáními se musí zacházet důstojně. Dnes to uvedl v prohlášení zaslaném ČTK předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD).

Pozdvižení trvá. Prohlášení o Číně připravilo ministerstvo zahraničí, tvrdí Hamáček

19.10. 15:05

Praha - Text úterního prohlášení o Číně připravilo ministerstvo zahraničí (MZV). Tvrdí to předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD).

Lidovečtí ministři se sešli s dalajlámou. A strhla se mela

19.10. 09:12

Praha – Lidovečtí ministři Pavel Bělobrádek a Daniel Herman se v Praze sešli s tibetským duchovním vůdcem dalajlamou. I když už předem avizovali, že to činí jako soukromé osoby, strhl se kolem setkání pořádný poprask. Ten se ještě umocnil, když k celé věci vydali prohlášení nejvyšší ústavní…

První odezva na volby: Hamáček čekal větší úspěch ČSSD

08.10. 16:26

Praha - Předseda Sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček čekal větší úspěch své strany v senátních a krajských volbách, řekl České televizi po sečtení zhruba čtvrtiny okrsků.

28. září bylo v New Yorku vyhlášeno Dnem Václava Havla

29.09. 09:10

New York - 28. září bylo v New Yorku vyhlášeno Dnem Václava Havla. Českého exprezidenta, který by se 5. října dožil 80 let, připomněla řada akcí.

Prezident Bulharska odletěl z Česka. Jednal o migraci a Turecku

06.09. 16:44

Praha - Bulharský prezident Rosen Plevneliev dnes zakončil svou návštěvu Česka. Sešel se s předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD), mluvili spolu o aktuální situaci v Evropské unii. Hamáček to řekl po jednání ČTK.

Švýcarské letectvo použilo k výcviku letadlo s českými poslanci

Aktualizovali jsme 6.9.2016, 15:09, 06.09. 10:11

Praha - Český armádní speciál, který nedávno převážel parlamentní delegaci v čele s předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD) do Jižní Ameriky, doprovázely přes Švýcarsko dva stíhací letouny F/A-18 Hornet.

Stovky lidí se dnes zúčastnily pietního aktu a připomněly si vyhlazení Ležáků

26.06. 14:01

Ležáky (Chrudimsko) - Stovky lidí se dnes zúčastnily pietního aktu u příležitosti 74. výročí vyhlazení osady Ležáky nacisty. Lidé zároveň uctily památku 52 vyvražděných obyvatel obce.

Sněmovna by měla projednat arménskou genocidu, navrhl Zeman

22.06. 20:38

Praha - Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáčkek (ČSSD) se dnes sešel na Hradě s prezidentem Milošem Zemanem. Tem nu doporučil, aby poslanci projednali usnesení o odsouzení arménské genocidy. 

Koalice na zhroucení? Babiš s vydíráním daleko nedojde, říká Hamáček

16.06. 11:24

Praha - Hnutí ANO došlo k názoru, že s vydíráním se daleko nedostane a ČSSD se těší na věcnou a racionální diskusi. Tvrdí to předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD).

reklama
Fotogalerie