Články k tématu: Krušné hory - Klínovec

Na Klínovci zachraňovali zraněného cyklistu. Zasahoval i vrtulník

21.10. 16:46

Na sjezdové dráze v Trail Parku v horském areálu Klínovec se v sobotu odpoledne zranil šestačtyřicetiletý cyklista. Na místo vyjeli dva záchranáři horské služby na terénní čtyřkolce a v automobilu. Pro podezření na poranění páteře aktivovali leteckou záchrannou službu z Ústí nad Labem, řekl dnes…

Silničáři kvůli vánici uzavřeli silnici z Božího Daru na Klínovec. Jaké počasí bude o víkendu?

14.12. 15:20

Jáchymov - Kvůli sněhovým závějím a vichřici silničáři dnes uzavřeli silnici II/219 mezi Neklidem u Božího Daru a odbočkou na Klínovec. Na níže položených komunikacích v kraji byla ráno místy ledovka, nyní sjízdnost komplikuje nárazový vítr.

Krušnohoří na seznamu UNESCO? Česko a Sasko opět předloží žádost o zápis

10.12. 13:33

Krupka - Sasko a Česko předloží žádost o zápis Hornického regionu Krušnohoří na Seznam světového dědictví UNESCO. Nominace už jednou připravená byla, ale na doporučení poradní organizace ICOMOS (Mezinárodní rada památek a sídel) byla v roce 2014 stažena.

reklama

Areál Klínovec zahájil letní sezonu, nabízí 24 kilometrů tras pro horská kola

13.05. 13:36

Boží Dar - Lyžařská sezóna 2016/2017 je v Česku definitivně u konce. Areál Klínovec zahájil dnes letní sezonu otevřením první části Trail Parku. Loni dokončený areál nabízí 24 kilometrů stezek určených pro jízdu na horských kolech. V provozu jsou také všechny sekce trati Azur, která zahrnuje 10…

V Krušných horách zasahoval vrtulník. Na běžkaře se zřítila střecha přístřešku

07.01. 19:48

Moldava - Nedaleko Bouřňáku u Moldavy v Krušných horách se dnes na běžkaře zřítila zasněžená střecha horského přístřešku, muž utrpěl středně vážná zranění. Na místě zasahovali letečtí záchranáří.

Klínovec pod sněhem. Předpověď na víkend a příští týden

21.10. 14:29

Praha - Vrcholky Krušných hor zasypal v noci na dnešek sníh a podle meteorologa by mohl několik dní vydržet. Přečtěte si týdenní předpověď počasí.

reklama
Fotogalerie