Články k tématu: metylalkohol

Metanol vyloučen: Policie odložila případ podivného úmrtí na odpočívadle

22.05. 13:02

Přerov - Přerovští policisté odložili případ úmrtí dvaasedmdesátiletého muže, který zemřel na konci září na odpočívadle na Přerovsku. Podezření na otravu metanolem se nepotvrdilo, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Miluše Zajícová. Případem se kriminalisté zabývali několik měsíců, čekali na komplexní…

V Maďarsku se otrávili lidé metanolem, zemřel i 14letý chlapec

08.11. 13:24

Budapešť - Maďarsko řeší otravy metanolem. Zemřeli již čtyři lidé a další jsou ve vážném ohrožení. Hospitalizováno bylo přes deset ze 400 obyvatel obce Dámóc na severovýchodě země.

Zabíjel metanol? Podezřelé úmrtí muže stále není objasněno

19.10. 11:46

Přerov - Přesná příčina smrti muže (72), který zemřel 28. září na odpočívadle dálnice D1 v katastru Kojetína na Přerovsku, dosud není známa. Případ policie zkoumá kvůli podezření, že na smrti seniora mohl mít podíl pančovaný alkohol.

reklama

Pěna do koupele se smrtícím metanolem se vrací do ruských obchodů, na Sibiři už zabila 80 lidí

10.10. 09:22

Moskva - Pěna do koupele Bojaryšnik, která obsahuje metanol namísto lihu, se vrací na pulty ruských obchodů kvůli opomenutí úřadů prodloužit jeho zákaz. Po požití kosmetického přípravku přitom před časem na Sibiři zemřelo téměř 80 lidí.

Nová otrava metanolem? Policisté vyšetřují úmrtí na jižní Moravě

30.09. 20:44

Brno - Policisté vyšetřují úmrtí muže na jižní Moravě, mají podezření na otravu metanolem. Zda je oprávněné, určí v pondělí soudní pitva.

Rusové dál umírají na otravu metanolem, úřady bijí na poplach

27.12. 08:37

Moskva - Na otravu metanolem zemřelo v jihosibiřském Irkutsku již 77 lidí. Úřady mají obavy, že se situace bude kvůli novoročním oslavám zhoršovat. V celém regionu proto stále platí zákaz prodeje veškerého nepotravinářského zboží, které obsahuje alkohol.

Na otravu metanolem zemřelo v Rusku už 60 lidí. Země doplatila na nesmyslné nařízení, píšou média

21.12. 11:03

Moskva - Na otravu metanolem zemřelo v jihosibiřském Irkutsku již 60 lidí. Policie už zadržela 11 lidí, část z nich byla obviněna z šíření nebezpečných látek a hrozí jim deset let vězení. Ve městě byl zakázán prodej veškerého nepotravinářského zboží, které obsahuje alkohol.

Turistka na dovolené v Řecku oslepla, zřejmě požila metanol

04.09. 08:59

Atény - Poměrně často se objevují případy, kdy se někdo pokusí mladé ženy zneužít, protože jim předtím něco nasypal do pití. Mladá turistka na řeckém Zakynthosu zažila něco podobného. Nepřišla ovšem o nevinnost, ale o zrak.

reklama
Fotogalerie