Články k tématu: Plastické operace

Žena po operaci pozadí zemřela. Slavný plastický chirurg je obviněn z vraždy

17.08. 14:06

Rio de Janeiro - Lékař Denis Furtado, celebrita mezi plastickými chirurgy, byl obžalován z vraždy pacientky. Furtado byl po inkriminovaném zákroku na útěku, ale za čtyři dny ho policie dopadla.

Chcete špičaté uši nebo pekáč buchet na břiše? Nejpodivnější části těla pod skalpely chirurgů

05.02. 11:07

Sydney - Podle zdravotní sestry na plastické chirurgii a zakladatelky australské neziskové organizace Trusted Surgeons (důvěryhodní chirurgové) Nicole Montgomeryové roste poptávka i po některých dosti překvapivých zákrocích.

Jak vypadá zdravotnictví na Blízkém východě? Buďme rádi za to naše

02.09. 11:34

Damašek/Bagdád - Znáte to. Přehnali jste celodenní dovádění u moře a trápí vás teď úpal. Kam zajít, abyste neriskovali zbytečně své zdraví? Pokud cestuje po bohatých státech jako je Saudská Arábie, nemusíte se bát. Zdejší nemocnice patří k nejmoderněji vybaveným na světě a vše záleží jen na tom,…

reklama

V kauze kolem jihokorejské exprezidentky padl první rozsudek

18.05. 15:13

Soul - Dadnes zazněl první verdikt spojený se skandálem, který vedl k sesazení jihokorejské prezidentky Pak Kun-hje. Plastický chirurg Kim Jong-če byl podmínečně odsouzen k 18 měsícům vězení za falšování lékařských záznamů bývalé hlavy státu.

Plastickému chirurgovi hrozí doživotí. Lhal ženám, aby je přesvědčil k operaci prsou

28.04. 20:37

Londýn – Doživotní vězení hrozí kdysi přednímu plastickému chirurgovi, který v Británii ženám upravoval prsa. Devětapadesátiletý lékař totiž pacientkám lhal nebo zveličoval u nich riziko rakoviny, aby je přesvědčil k operaci. 

V Česku roste zájem o plastické operace intimních partií

20.03. 19:44

Praha - Za posledních pět let několikanásobně vzrostl zájem o plastické operace ženského genitálu - tzv. labioplastiku. Zatímco poptávka po ostatních zákrocích estetické medicíny zůstává více méně stejná a nezaznamenává žádné radikální výkyvy, labioplastiku vyhledává rok od roku vyšší procento žen…

Albánii zachvátila horečka ilegální chirurgie

12.02. 13:20

Tirana - Žena se strnulou tváří si rukou zakrývá absces, který ji hyzdí. Stala se obětí estetické chirurgie v Albánii, praktikované v legislativním vakuu, které lékaře v této balkánské zemi znepokojuje.

Oheň znetvořil hasiče. Platistický chirurg mu dal novou tvář

29.08. 08:22

New York - Odvážný hasič zachránil ženu z hořícího domu, přišel u toho ale o uši, víčka, rty i kus nosu. Jeho děti se ho bály, lidé na ulici zase nemohli odtrhnout oči. Před rokem podstoupil rozsáhlou operaci a teď popsal, jak se mu s novou tváří žije.

reklama
Fotogalerie