Články k tématu: tanec

Unikátní přírodní show zhatil koronavirus. Světlušky tančí bez obecenstva

12.07. 10:10

Když v malém horském městečku Tacuno v centrálním Japonsku zachází slunce, začínají se ve tmě třpytit tisíce světlušek. Toto představení za normálních časů přitahuje desetitisíce diváků, píše agentura AFP.

Ze StarDance vypadla Monika Bagárová, samba byla nad její síly

21.10. 08:42

Druhým přímým přenosem pokračovala v sobotu večer devátá řada taneční show StarDance. Páry dnes měly přednést valčík a sambu, která se jednomu z párů stala osudná. Monika Bagárová a Robin Ondráček po dnešním večeru skončili.

Agent FBI tančil v baru tak, že mu vypadla zbraň

04.06. 08:49

Denver - Agentovi FBI, který získal nechtěnou slávu díky milionům shlédnutí videa s jeho tanečním číslem, hrozí obvinění z trestného činu. Kuriózní případ se stal v jednom z nočních barů v Denveru.

reklama

Největší tajemství Michaela Jacksona: Jak dokázal svým tancem popírat gravitaci?

Aktualizovali jsme 1.6.2018, 23:16, 01.06. 15:30

Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho rekordů a na jevišti předváděl neuvěřitelné taneční kousky. Jeden však nepřestal vědce udivovat do dnes: Michael v něm totiž podle nich porušil gravitaci, píše CNN.

Lidé z New Yorku usilují o zrušení starého zákona o zákazu tance

05.11. 11:02

New York - Zákaz tance: ano, skutečně jsme v New Yorku, kde téměř 100 let starý zákon stále brání natřásat se v tisících barů a diskoték. Hrstka mladých lidí z Brooklynu se ale rozhodla, že tento zákon musí být zrušen.

Nejprospěšnější koníčky podle lékařů? Tyto čiinnosti vám udělají dobře na těle i na duši

Aktualizovali jsme 24.8.2017, 22:12, 24.08. 08:01

Praha - Říká se, že každý člověk by měl mít svůj koníček. Zájem u kterého tráví volný čas a přináší mu upřímnou radost a potěšení. Je velké množství možností, ze kterých můžete vybírat. Některé jsou ale prospěšnější než ty ostatní.

V Saúdské Arábii byl zadržen chlapec (14), který tančil na silnici na Macarenu

23.08. 10:57

Rijád - V Saúdské Arábii byl zadržen chlapec (14), který na rušné silnici ve městě Džidda tančil na skladbu Macarena. Zda bude obžalován a potrestán, není jasné.

Nigerijský 'Michael Jackson': V Maiduguri řídí provoz tančící policista

18.03. 11:46

Maiduguri - Nigerijský policista z města Maiduguri na severovýchodě Nigérie se stal hitem internetu. Řídí provoz tancem, který se podobá měsíční chůzi krále popu Michaela Jacksona.

Jak oslavit příchod nového roku: Tipy na hry pro celou rodinu

30.12. 13:26

Praha - Tak již zítra. Zítra se na nebi rozsvítí tisíce světelných hvězd, které po půlnoci přivítají příchod Nového roku. Bude lepší než ten nynější? Snad, uvidíme. Co ale víme jistě, že Silvestr má být velkolepý!

Pohyb za zvuků hudby nepomáhá jen tělu, ale i mozku

20.11. 12:52

Řím - Jestliže milujete tanec, neznamená to jen, že můžete spalovat kalorie. Pohyb za zvuků hudby nepomáhá jen vašemu tělu, aby zůstalo zdravé a pružné, ale i vašemu mozku.

Liberec pohostí taneční mistrovství světa, zúčastní se 2800 soutěžících

19.11. 15:36

Liberec - Na otevřeném tanečním mistrovství světa se příští týden v Liberci představí kolem 2800 soutěžících z 20 zemí.

Obama vylepšoval vztahy. V Argentině si zatancoval +VIDEO

24.03. 10:27

Buenos Aires - Ačkoli vztahy mezi USA a Argentinou nejsou právě nejlepší, americký prezident Barack Obama si během návštěvy této jihoamerické země udělal čas na tango.

reklama
Fotogalerie