Články k tématu: Únos Madeleine McCannové

Případ Maddie: Policie prohledává zahradu v Hannoveru, nasadila i malý bagr

28.07. 15:34

V souvislosti s případem britské dívky Maddie McCannové, jež v roce 2007 zmizela v Portugalsku, začala dnes německá policie prohledávat zahradní parcelu v Hannoveru. Informovaly o tom tiskové agentury.

Záhadné zmizení malé Madeleine: Podezřelý měl fantazie, z kterých běhá mráz po zádech

05.06. 13:22

Třiačtyřicetiletý Němec Christian B., který je podezřelý z toho, že v roce 2007 v Portugalsku zavraždil tříletou Madeleine McCannovou, v minulosti fantazíroval o tom, že unese malé dítě, bude ho zneužívat, a pak ho nechá zmizet. Informoval o tom dnes server německého zpravodajského magazínu Der…

Zvrat v případu Madeleine, která zmizela před 13 lety? Policie má novou stopu

04.06. 16:09

Němečtí vyšetřovatelé mají za to, že tehdy tříletá Madeleine, která zmizela v roce 2007 o dovolené jejích rodičů v Portugalsku, je po smrti. Podezřelým z vraždy je 43letý Němec. V Braunschweigu to dnes uvedlo zdejší státní zastupitelství, které vyšetřuje případ, jenž v Británii patří k…

reklama

Šedesátiletý pedofil počmáral vězeňskou celu příběhy o Maddie, policie prověřuje jeho spojitost s únosem

18.09. 16:05

Sydney - Sexuální kontakt s Madeleine McCannovou detailně popsal australský pedofil Sonny Day. Místní policie a soud tak začaly prověřovat, zda může mít spojitost se zmizením holčičky v roce 2007 v Portugalsku. Tehdy čtyřletá Maddie zmizela z pokoju rodičů, kteří zde byli na rodinné dovolené.

Rodiče zmizelé Meddie znovu zahajují řízení proti detektivovi

30.05. 14:59

Londýn - Rodiče zmizelého děvčátka, Madeleine McCann, znovu zahajují soudní řízení s detektivem, který je v knize viní z krytí vraždy jejich dcery.

Zmizelá holčička Maddie McCann: Dnes by jí bylo 13 let, rodina nakupovala dárky

12.05. 15:58

Londýn - Rodiče zmizelé Maddie McCann zanechají dárky a zapálí narozeninové svíčky v růžovém pokoji pohřešované dcery.

Uplynulo 9 let od zmizení Maddie, její matka stále hledá nové stopy

04.05. 14:45

Londýn - Před devíti lety zmizela Maddie McCannová. Rodiče si smutné výročí připomněli setkáním s podporovateli. Její matka se na konci dubna vrátila do Portugalska, kde znovu hledala stopy. Vyšetřovatelé zatím žádají vládu o další peníze na pátrání po holčičce.

reklama
Fotogalerie