Články k tématu: Znásilnění

Uprchlík znásilnil těhotnou ženu v její posteli. Podle obhájce není zlý

Aktualizovali jsme 7.3.2018, 22:23, 06.03. 11:39

Londýn - Britský soud projednával obzvláště brutální případ znásilnění těhotné ženy a útok na další ženu. Případ je o to horší, že oběti byly napadeny ve vlastních domech, kam pachatel původem z Afghánistánu vlezl otevřeným oknem.

Francouzská vláda stanoví věkovou hranici pro pohlavní styk

Aktualizovali jsme 6.3.2018, 22:05, 06.03. 15:49

Paříž - Francouzská vláda chystá opatření na ochranu nezletilých. Nově navrhne stanovit na 15 let věkovou hranici, pod kterou se pohlavní styk bude hodnotit jako znásilnění, i když by s ním daná osoba souhlasila.

Hororová dovolená: Turistku ve Španělsku znásilnil migrant, další muži ji mezitím sebrali věci

Aktualizovali jsme 2.3.2018, 22:06, 02.03. 16:54

Velmi nepříjemný zážitek si z dovolené ve španělském přímořském městečku Torrevieja poblíž Alicante odvezla turistka z Belgie. Nejprve byla znásilněna a pak i okradena, informují belgická média s odkazem na španělskou policii.

reklama

Francouz se dopustil čtyřiceti znásilnění a sexuálních útok, měl prý nutkání

28.02. 22:19

Valenciennes (Francie) - Prokuratura ve městě Valenciennes dnes obvinila muže, který byl na začátku týdne zatčen na severu Francie a který se přiznal ke čtyřiceti znásilněním a sexuálním útokům spáchaným od začátku 90. let.

Dívka k sobě pozvala na noc migranta, se kterým se přátelila. Ráno byla v šoku

Aktualizovali jsme 24.2.2018, 22:05, 22.02. 13:50

Sydney - Australský soud se zabýval případem sedmnáctiletého migranta, který znásilnil svou o rok mladší kamarádku přímo u ní v domě. Mladík zneužil důvěry a přátelství s dívkou. Když byl pozván, aby u ní přespal, využil příležitost. Informuje o tom Daily Mail.

Otřesná čísla z Francie: 12 procent žen bylo znásilněno

Aktualizovali jsme 23.2.2018, 22:11, 23.02. 20:08

Paříž - Dvanáct procent Francouzek, tedy asi čtyři miliony žen, bylo ve svém životě obětí nejméně jednoho znásilnění. Naznačuje to nová studie institutu Ifop a Nadace Jeana Jaurèse.

Islamolog Ramadan obviněný ze znásilnění zůstává ve vazbě

22.02. 21:22

Paříž - Francouzský soud dnes odmítl propustit z vazby islamologa Tariqa Ramadana, který je obviněn ze znásilnění dvou žen. Známý švýcarský akademik se k němu odvolal s žádostí o propuštění na svobodu, argumentoval tím, že trpí roztroušenou sklerózou a neuropatií.

Nebezpečný predátor? Mladík narozeniny oslavil brutálním znásilněním. Dívka po jeho řádění skončila v kómatu

20.02. 15:59

Londýn – Britský sou řeší obzvláště brutální napadení. Mladík Charlie Pearce, který je údajně posedlý násilnými sexuálními fantaziemi, o svých sedmnáctých narozeninách napadl, znásilnil a dlažební kostkou téměř umlátil mladou ženu. Slyšení bylo podle médií velmi emotivní, především díky výpovědi…

Trest smrti pro vraha dětí: Pakistánec znásilnil a zabil i sedmiletou dívenku

17.02. 13:02

Islámábád - Pákistánec Imran Alí (25), který zabil osm dětí včetně sedmileté Zajnab Ansáríové, dostal trest smrti. Soud ho uznal vinným z únosu, znásilnění, vraždy a teroristické činnosti.

Ze znásilnění v Havlíčkově Brodě policie obvinila mladíka (16)

15.02. 13:48

Havlíčkv Brod - Policie obvinila 16letého mladíka ze znásilnění, které se podle kriminalistů stalo v pondělí v Havlíčkově Brodě.

Filmová producentka z USA spáchala sebevraždu. Trpěla bipolární poruchou

09.02. 11:17

Los Angeles - Americká filmová producentka Jill Messicková (50)spáchala sebevraždu. Matka dvou dětí, dlouhé roky trpěla bipolární poruchou a depresemi, ale podle rodiny na ni tvrdě dolehla aféra Harveyho Weinsteina.

V Itálii byli odsouzeni tři afričtí migranti za znásilnění transsexuála a polské turistky

Aktualizovali jsme 8.2.2018, 22:35, 08.02. 16:41

Řím - Za hromadné znásilnění polské turistky a peruánského transsexuála byli dnes v Itálii odsouzeni tři afričtí migranti. Událost se stala loni v létě v letovisku Rimini na pobřeží Jaderského moře.

Muž trpící útočným sadismem dostal 18 let. Znásilnil dívku a poté ji chtěl zabít

02.02. 13:52

Liberec - Jozef Giňa (54) dostal za znásilnění a pokus vraždy 18 let vězení. Verdikt dnes vynesl Krajský soud v Liberci. Po odpykání trestu má být umístěn do detence, podle znalců trpí útočným sadismem. Giňa byl v minulosti osmkrát trestán, z toho třikrát za znásilnění.

Přední expert na islám čelí obvinění ze dvou znásilnění, skončil ve vazbě

01.02. 11:41

Paříž - Francouzské úřady dnes prodloužily vazbu islamologovi Tariqu Ramadanovi (55). Švýcarského akademika zadržela ve středu pařížská policie poté, co ho dvě ženy obvinily ze znásilnění.

NS řeší sado-maso praktiky jako neobvyklé znásilnění

29.01. 10:45

Brno - Nejvyšší soud (NS) se na základě dovolání nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana zabývá neobvyklým případem znásilnění. Muž si s obětí prostřednictvím internetového chatu domluvil sadomasochistický styk.

V Pákistánu dopadli vraha znásilněné dívky (†7), neútočil poprvé

24.01. 16:51

Islámábád - Pákistánské úřady zadržely hlavního podezřelého v případu znásilnění a vraždy sedmileté dívky, jejíž tělo bylo nalezeno tento měsíc na skládce odpadků. Ke zločinu došlo ve městě Kasur, kde dívka bydlela u příbuzných, když její rodiče odjeli do Saúdské Arábie vykonat náboženskou pouť.

Guru Jára dívky "odháčkovával" sexuálním aktem, kauzu opět řeší zlínský soud

23.01. 11:50

Zlín - U Krajského soud ve Zlíně začal opakovaný proces s Jaroslave Dobešem (alias guru Jára) a jeho spolupracovnicí Barborou Pláškovou. Dvojice čelí obžalobě ze znásilnění. Muž prý ženy a dívky na seminářích své esoterické školy Poetrie takzvaně odháčkovával.

Rodiče znásilňovali svoji dvanáctiletou dceru. Jejich vysvětlení je naprosto bizarní

22.01. 08:09

Moskva - Hrůzného činu se dopustil jeden manželský pár z Ruska. Ten opakovaně znásilňoval svoji dvanáctiletou dceru. Jak muži, tak ženě hrozí až 20 let vězení. Sami se však obhajují slovy, že je "lepší, aby to udělali oni, než nějaký maniak". Informaci o podivném páru přinesl britský deník Daily…

Uprchlík chtěl znásilnit těhotnou ženu v nemocnici. Prý je mentálně nestabilní

10.01. 12:53

Řím – V Itálii byl zadržen osmatřicetiletý somálský migrant, který pronikl do nemocnice a vydával se za zdravotníka. Pak se pokusil znásilnit těhotnou třiačtyřicetiletou ženu. K incidentu došlo na konci prosince, informuje italský deník La Stampa.

Řidič kamionu dostal doživotí. Na svých cestách po EU znásilňoval a vraždil mladé ženy

22.12. 16:44

Berlín - Rumunský řidič kamionu dostal v Německu doživotí. Soud ho uznal vinným ze znásilnění a vraždy ženy, která si loni byla zaběhat v lese nedaleko Freiburgu na jihozápadě země.

Znásilňovači školaček odsouzení na doživotí dostali milost, ochránci práv jsou pobouřeni

Aktualizovali jsme 13.12.2017, 23:29, 12.12. 08:56

Dodoma - Prezident Tanzanie John Magufuli učinil značně kontroverzní krok. V sobotu dal milost dvěma vězňům, kteří si měli odpykat doživotní trest za znásilnění dívek ve věku šest až osm let.

Pět let od hromadného znásilnění studentky v autobuse: Změnilo se v Indii něco?

12.12. 08:31

Dilí - Třiadvacetiletá Jyoti Singh stála podél silnice a vyhlížela autobus. K tělu si tiskla kabát, protože v Dilí je zrovna zima. Společnost jí dělá její kamarád Awindra Pandey, se kterým právě v kině shlédla populární film Pí a jeho život podle předlohy kanadského spisovatele Yanna Martela. Ve…

Hromadně nás znásilnili, před mýma očima mi zabili dítě. Kéž bych byla mrtvá, říká uprchlice

06.12. 16:32

Bangládeš/Barma - Rashida Begum, jedna z přeživších mezi Rohingy, ukazuje novinářům svůj krk. Má tam rudé jizvy po bičování. Pro ženu jsou připomínkou pekla, kterým si prošla. Přesto je teď ukazuje hrdě vše, aby jim dala najevo, že tvrdě bojovala. A bitvu svádí i nadále, hrůzostrašné vzpomínky ji…

Ministerstvo spravedlnosti odmítá zpřísnění trestů za znásilnění

27.11. 17:21

Praha - Organizace proFem chce zpřísnění trestů za znásilnění a žádá sestavení návodu ohledně přístupu k obětem tohoto trestného činu při soudním řízení. Ministerstvo spravedlnosti to odmítá.

reklama
Fotogalerie