reklama

Vedle pravidelné akční nabídky e-shop nabídne i stálý sortiment. Budou tu i výrobky a značky, které zákazníci v kamenných prodejnách nenajdou.

Objednané zboží bude doručeno do tří dnů od objednání, platba je možná platební kartou při objednání nebo dobírkou. Cena dopravy začíná na 59 Kč, při objednávkách nad 1000 Kč je zdarma. Doručuje společnost PPL buď na zvolenou adresu, nebo do podacího a výdejního místa.

"Jsem rád, že ČR má výsadní postavení a náš e-shop je vůbec první ve střední a východní Evropě (v rámci Lidlu)," uvedl generální ředitel Lidl ČR Pavel Stratil.

Společně s e-shopem začal plný provoz v největším logistickém centru pro elektronický obchod v rámci Lidlu, které je v Plzni. Většinu sortimentu, 90 procent, tvoří oblečení, obuv, sportovní potřeby, vybavení pro domácnost, zahradu a dílnu.

Provoz centrum zahájilo loni v listopadu a dosud zásobovalo e-shopy v Německu, Belgii a Nizozemsku. Na 44.000 metrech čtverečních skladovací plochy je tu více než 19.000 druhů zboží, pracuje tu 1100 zaměstnanců.

reklama