reklama

Dvacetiletá Indka nalákala svého bývalého přítele do svého domova, tvrdila mu, že s ním chce mít styk. V hlavě ale mezitím osnovala hrůzný plán. Když jí její přítel oznámil, že mu rodiče domluvili sňatek, rozhodla se pro radikální opatření.

Na třiadvacetiletého mladíka vytáhla rezavý srp a uřízla mu penis. Poté s ním běhala po ulici. Muži se podařilo dostat domů, kde jej našli jeho rodiče, když se svíjel v bolestech. Ti ho nakonec odvezli do nemocnice.

Neuvěřitelné je, že se mladík nejprve pokoušel svou bývalou přítelkyni ochránit a policii tvrdil, že si své přirození uřízl sám. Strážníci mu však neuvěřili a zahájili vyšetřování celého incidentu. Ženu nakonec vypátrali a obvinili ji z pokusu o vraždu.

Při prohlídce jejího domu policie objevila jak srp od krve, tak i kousek těla jejího přítele. Podle lékařů je velmi nepravděpodobné, že by bylo možné penis přišít zpátky.

Obvinění mladé ženy potvrdil i místní policejní šéf Anil Upadhya. „Navzájem se milovali, ale rodiče chlapce domluvili sňatek s dívkou, s jejímiž rodiči patřili do stejné kasty,“ vysvětlil. Jejich vztah trval čtyři roky.

Jakkoliv je útok šokující, nejde zdaleka o první podobný případ. Loni v únoru Indka usekla penis nevlastnímu bratrovi a přinesla ho na policejní stanici jako důkaz toho, že se ji opakovaně pokusil se znásilnit. Žena byla také obviněna z pokusu o vraždu, nakonec ale byla sama nalezena mrtvá – údajně spáchala sebevraždu.

reklama