Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Britka čeká 21. dítě, první měla ve čtrnácti

děti
děti
Foto: Pixabay

Londýn - Nejpočetnější britská rodina se na podzim opět rozroste, matka čeká své jednadvacáté dítě. Manželé Radfordovi to oznámili na sociálních sítích. Před rokem přitom prohlašovali, že dvacáté dítě, které se narodilo loni v září, bude jejich poslední.

Žena nyní čeká holčičku, která tak bude o téměř 30 let mladší než její nejstarší sourozenec, napsal server Sky News. Chris Radford se narodil, když bylo jeho matce pouhých 14 let.

Třiačtyřicetiletá Sue Radfordová, která už je rovněž několikanásobnou babičkou, na instagramu napsala, že ona i její o čtyři roky starší manžel se nemohou dočkat, až dalšího potomka přivítají.

Oba manžele jejich rodiče kdysi opustili a byli adoptovaní. Potkali se, když bylo Sue sedm let. Bydlí v anglickém městě Morecambe v domě s deseti pokoji, vlastní prosperující pekařství a jezdí v patnáctimístném voze. Podle britských médií jsou plně soběstační a nepobírají žádné sociální příspěvky.

Témata:  rodina zajímavosti Velká Británie děti

Související

Aktuálně se děje

7. června 2025 11:12

Vyšetřovatelé ukončili pátrání po Madeleine McCannové

Po třech dnech intenzivního pátrání ukončili portugalští a němečtí vyšetřovatelé nejnovější prohledávání terénu v oblasti u města Praia da Luz v Algarve. Právě tam v roce 2007 zmizela tehdy tříletá Madeleine McCannová během rodinné dovolené, zatímco její rodiče byli na večeři nedaleko.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Amerikou otřásají rozsáhlé protesty

Rozsáhlé protesty v USA: Trump proti demonstrantům nasadil národní gardu

Prezident Spojených států Donald Trump v sobotu večer nařídil nasazení 2 000 příslušníků národní gardy do Los Angeles, kde druhým dnem pokračují rozsáhlé protesty proti raziím imigračních úřadů. V ulicích města dochází ke střetům mezi demonstranty a policejními složkami, které proti protestujícím nasazují slzný plyn.