Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž v Berlíně najel na chodník, srazil pět lidí

Berlín, ilustrační foto
Berlín, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Několik chodců dnes časně ráno v Berlíně porazil a zranil podnapilý řidič. Informovala o tom agentura DPA s odvoláním na sdělení policie, podle níž šlo podle všeho o dopravní přestupek řízení pod vlivem alkoholu.

Mluvčí policie agentuře řekl, že ve čtvrti Wedding sjel automobil z vozovky na chodník, kde narazil do několika lidí. Zranění utrpělo pět osob, jak vážná zatím není jasné.

Kromě toho, že příčinou nehody zřejmě byla podnapilost osoby sedící za volantem, mluvčí nic bližšího neuvedl.

Témata:  Berlín Německo policie Německo

Související

Aktuálně se děje

22. února 2026 16:49

Agáta Hanychová reaguje na Ornellu. Chystá vlastní novinku

Vztah kamarádek Ornelly Koktové a Agáty Hanychové pořádně pošramotily události posledních dní. Druhé jmenované vadí zejména dokument, který o sobě Koktová v tajnosti nechala natočit. Hanychová se rozhodla vrátit úder. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy