Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policisté naháněli ozbrojence až na párty, nastala panika. Devět lidí ušlapáno

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Na večírku v brazilském Sao Paulu bylo dnes nad ránem ušlapáno devět lidí. Dostali se tam totiž dva podezřelí, které pronásledovala policie, což mezi lidmi způsobilo tlačenici. S odkazem na vyjádření místní policie o tom informovala agentura Reuters.

Policie pronásledovala v chudinské čtvrti Paraisópolis dva muže, kteří jeli na motocyklech a na policisty začali střílet. Pronásledování při honičce vtrhli na večírek, kde bylo asi 5000 lidí.

Mezi lidmi způsobili paniku a devět lidí bylo při tlačenici ušlapáno. Dalších sedm jich utrpělo zranění a teď se zotavují v nemocnici.

Policie uvedla, že muže pronásledovala kvůli tomu, že ve čtvrti rušili pořádek. Není však jasné, zda se jí podezřelé nakonec podařilo dopadnout.

Témata:  Brazílie neštěstí

Související

Aktuálně se děje

30. března 2025 20:08

Zemřel Jiří Havel, herec známý z televize i dabingu

Českou hereckou obec zasáhla smutná zpráva. Ve věku 83 let zemřel Jiří Havel, který se v poslední době potýkal s nemocí. Havel byl publiku známý z divadla, televize i dabingu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy