Články k tématu: Agrotec

V kauze zakázek České pošty byla uzavřena další dohoda o trestu, Bílek přiznal vinu

17.04. 10:44

Praha - Bývalý ředitel odboru investic České pošty Jiří Bílek se přiznal v případu, který se týká manipulování tendrů. Dnes před soudem uzavřel dohodu o trestu, která spočívá v tom, že zaplatil 10.000 korun. Peníze půjdou na pomoc obětem trestných činů. Více potrestán nebude. ČTK to po jednání řekl…

Agrotec se zakázkami nemanipuloval, dodával pneumatiky dle zákona, hájí se u soudu exmanažer pošty

01.11. 15:15

Praha - Bývalý manažer pošty Patrik Zeithaml odmítl obžalobu týkající se manipulace se zakázkami. Dnes u soudu řekl, že hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů šéfa hnutí ANO Andreje Babiše dodávala České poště pneumatiky v souladu se zákonem.

Firma Agrotec z fondů Babiše stane těsně před volbami před soudem

01.06. 17:04

Praha - Sněmovní volby se uskuteční 20. a 21. října. Jen o pár dní dřív, konkrétně 2. října, začne Městský soud v Praze projednávat kauzu manipulací se zakázkami České pošty, kde figuruje hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů předsedy hnutí ANO Andreje Babiše.

reklama

Kauza Agrotec: Soud zrušil rozhodnutí o zastavení stíhání

10.03. 15:08

Praha - Pražský vrchní soud zrušil rozhodnutí o zastavení trestního stíhání hustopečské firmy Agrotec ze svěřenských fondů ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše v kauze České pošty. Případem se tak musí znovu zabývat pražský městský soud. ČTK to dnes zjistila z justiční databáze.

Podání obžaloby na Agrotec kvůli České poště bylo důvodné, rozhodl soud

18.02. 15:53

Praha - Z usnesení Městského soudu v Praze jasně vyplývá, že obžaloba na firmu Agrotec ze svěřenských fondů ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše v kauze manipulace se zakázkami České pošty byla podána důvodně. Případ ještě nekončí, míří k Vrchnímu soudu.

Babišův Agrotec trestný čin spáchal, tvrdí soud

10.02. 17:56

Praha - Hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše spáchala trestný čin, z něhož byla obviněna v případě manipulace se zakázkami České pošty. Její stíhání soud zastavil, protože vynaložila veškeré možné úsilí, aby protiprávnímu jednání…

Babiš jde se svým Agrotecem k soudu. Čeho se obžalovaní dopustili?

14.06. 18:04

Praha - Pražské vrchní státní zastupitelství dnes poslalo k soudu deset lidí a tři firmy obviněné z manipulace se zakázkami České pošty.

reklama
Fotogalerie