Články k tématu: fotbal ME

Euro 2016: Francie je v šoku. Portugalsko vyhrálo i bez Ronalda, rozhodl náhradník!

11.07. 00:34

Paříž - Na Stade de France měla skončit spanilá jízda domácích fotbalistů. Jenže i když měli ze hry více, častěji stříleli na branku, nakonec jim zbyly oči pro pláč. Portugalsko i bez své největší hvězdy už tradičně v nastavení bere historicky první mistrovský titul.

Plánuje se útok v Paříží během fotbalu? Pár hodin před začátkem se u stadionu ozval výbuch

03.07. 19:44

Paříž - Tři hodiny před výkopem čtvrtfinále fotbalového Eura mezi domácí Francií a Islandem se u stadionu v Paříži ozval hlasitý výbuch. Policisté zastavovali fanoušky, kteří mířili na utkání.

Itálii ochromují stávky. Podivné ale je, že se protestuje jen v době, kdy hraje italský tým zápas

18.06. 09:25

Řím - Stávky v době konání fotbalového Eura zasáhly nejen Francii, ale i Itálie. Doba protestů se ovšem nápadně shoduje s časy, kdy utkání hraje zrovna italský tým.

reklama

Tři ruští fanoušci stanou ve Francii před soudem, další byli vyhoštění ze země

16.06. 15:52

Marseille - Tři ruští fotbaloví fanoušci stanou dnes před soudem v Marseille kvůli podílu na násilnostech při sobotním utkání mistrovství Evropy mezi Ruskem a Anglií.

Lavrov zuří: Zatčení ruských fanoušků na Euro je nepřijatelné

Aktualizovali jsme 15.6.2016, 18:15, 15.06. 15:47

Moskva - Podle šéfa ruské diplomacie Sergeje Lavrova je zatčení čtyřicítky ruských fotbalových fanoušků ve Francii absolutně nepřijatelné. Prý jen musí čelit provokacím.

Teroristé chtěli zaútočit o víkendu na fotbalovém šampionátu během zápasu Belgie

18.05. 11:09

Brusel - Osoby, které byly v noci na dnešek zadrženy v Bruselu, plánovaly zaútočit zřejmě již tento víkend, patrně už dnes během zápasu belgického týmu na Euro 2016.

reklama
Fotogalerie