Články k tématu: Kroměřížská výzva

Zemanovi odpadl jeden ze soupeřů. exdiplomat Petr Kolář na prezidenta kandidovat nebude

24.03. 11:07

Praha – Z boje o post prezidenta vypadlo jedno zvučené jméno. bývalý velvyslanec v USA či Rusku Petr Kolář oficiálně oznámil, že na Hrad kandidovat nebude. Jeho rozhodnutí potvrdila iniciativa Kroměřížská výzva.

Hilšer bude nově spolupracovat s Kroměřížskou výzvou

15.12. 14:37

Praha - Lékař Marek Hilšer, který chce v roce 2018 kandidovat na prezidenta, bude spolupracovat s Kroměřížskou výzvou.

Večeře s Halíkem za dva tisíce, let balonem s kandidátem na prezidenta za padeást tisíc? Kroměřížská výzva chce vybrat milion korun

11.12. 18:13

Praha – Lidé kolem Kroměřížské výzvy, kteří si dali za cíl najít kandidáta, který by v příští prezidentské volbě porazil Miloše Zemana, chtějí od občanů vybrat peníze na financování celého projektu. Vybrané peníze by měly jít třeba na pronájem sálů, dopravu a putovní představení kandidátů v…

reklama

Kroměřížská výzva žádá politiky, aby dohnali k odpovědnosti signatáře pročínského prohlášení

01.11. 15:48

Praha - Zástupci občanské iniciativy Kroměřížská výzva, která hledá kandidáta na budoucí hlavu státu, dnes uvedli, že by poslanci a senátoři měli využít všechny prostředky, jak dohnat k odpovědnosti signatáře pročínského prohlášení. Mezi nimi je také prezident Miloš Zeman.

Kroměřížská výzva zuří. Nelíbí se jí prohlášení k Číně

23.10. 17:10

Praha - Občanská iniciativa Kroměřížská výzva požaduje mimořádnou schůzi Poslanecké sněmovny a Senátu kvůli prohlášení ústavních činitelů o oficiální politice vůči Číně vydaném po setkání některých politiků s dalajlamou.

Filozof rozebírá Kroměřížskou výzvu: Pomatenci nebo stoupenci demokracie?

07.09. 15:46

Praha - Kroměřížská výzva Michaela Kocába deklaruje jako svůj cíl vybrat kandidáta pro příští prezidentskou volbu, který bude věrohodně ztělesňovat a hájit základní demokratické principy a hodnoty. Filozof a spisovatel Václav Němec to ale nevidí tak přívětivě, jak to na první pohled vypadá.

Kroměřížská výzva má 25 kandidátů. Který z nich se postaví Zemanovi?

05.09. 13:59

Kroměříž - Iniciativa Kroměřížská výzva představí příští rok v červnu kandidáta, kterého bude podporovat v prezidentské volbě. Předběžný seznam případných uchazečů o Hrad čítá 25 jmen, navrhli je signatáři výzvy.

reklama
Fotogalerie