Články k tématu: kuriozity

Bizarní obavy slavných mužů: Čeho se bál Napoleon, Freud, či Washington?

24.10. 10:20

Existuje celé spektrum věcí, ze kterých mají lidé obavy, od pavouků, přes lidi, až třeba po poměrně bizardní strach například z vody. Víte, čeho se bojí nebo báli slavní lidé? Někteří z nich trpí běžnými fobiemi jako každý jiný, někteří mají však docela kuriózní obavy.

Chcete, aby vaše dítě bylo podobné nějaké celebritě? Klinika nabízí speciální servis

12.10. 08:02

Kalifornská spermabanka poskytuje ženám toužícím po dítěti opravdu speciální servis. Mohou si vybrat takového dárce spermatu, který se podobá na některého ze slavných mužů. Ženy doufají, že bude poté jejich dítě vypadat jako celebrita.

Politici už definitivně zešíleli? Toto jsou největší bizarnosti letošních voleb

03.10. 19:37

Volby nás čekají už tento pátek a sobotu. Kampaně politických stran a kandidátů do senátu budou pomalu utichat. Díky Bohu, dalo by se s nadsázkou říci při sledování některých volebních videí. Jaké mnohdy bizarní počiny našich politiků jsme mohli v průběhu kampaně sledovat?

reklama

Čmeláci způsobili rozruch na letišti v Moskvě, bylo kvůli nim evakuováno letadlo

18.04. 15:55

Moskva - Evakuaci letadla a devadesátiminutové zpoždění dnes na mezinárodním letišti Vnukovo v Moskvě způsobilo několik čmeláků, kterým se podařilo uniknout z přepravního boxu v nákladovém prostoru. Informovala o tom agentura TASS.

jak rychle je možné sníst 2kilový řízek? Šampión si s ním hravě poradil

20.01. 18:37

Staré Město - Ve Starém Městě na Uherskohradišťsku se dnes konalo kuriózní klání, jehož vítězem je Radim Dvořáček. Dvoukilový řízek zvaný Sloní ucho spořádal za 39 minut a 25 vteřin.

Historie může být i zábavná. Peprné hlášky a ujeté momenty, o kterých vám ve škole raději neřekli

20.08. 10:39

Ve škole se učíme důležité historické momenty, letopočty, data bitev, kdo s kým bojoval, kdo byl králem… Ale existuje mnoho věcí, které se v průběhu historie staly, o kterých se příliš nemluví. A přesto by pro většinu žáků byly zajímavější než mnohé bitvy.

Kdo je Jim Wilson? Potkat ho určitě nechcete, jednou to ale můžete být i vy

04.08. 08:12

Leteckou dopravou ročně cestují miliony lidí po celém světě. Letadla však přepravují i neživé pasažéry. Nelétá přitom speciální letadlo, mrtví cestují se živými. A jmenují se vždy stejně, Jim Wilson.

Jak léčili neplodnost naši předci? Metodami, ze kterých se zvedá žaludek

03.08. 08:04

Pokud žena ve středověku nemohla otěhotnět, čekaly ji poměrně perné časy. S důrazem na nutnost rozmnožování a zachování rodu byla potřeba otěhotnět veliká. A protože medicína nebyla zrovna vyvinutá, léčebné postupy nebyly zrovna příjemné.

Co udělají lidé pro záchranu života? Pokoušou hada i ubijí levharta

29.06. 19:59

Lidé se obvykle snaží konfrontaci s divokými zvířaty a šelmami vyhýbat. Ne vždy se to však podaří. Tato zvířata si souboj s člověkem příště raději rozmyslí.

Berlínská prokuratura řeší zapeklitý případ. Je dělo na kokosy zbraň?

16.03. 09:46

Berlín - Kuriózní případ řeší berlínská policie a prokuratura. Z podomácku sestaveného děla vyletěl kokosový ořech a málem zasáhl muže na ulici.

Muž bránil své auto před zlodějem. Ujel pět kilometrů na střeše

03.01. 09:00

Paříž - Ke kurióznímu a zároveň nebeezpečnému incidentu došlo v neděli večer ve francouzské obci Bellignat. Pět kilometrů jel na střeše svého auta majitel vozu, který se tak snažil zabránit jeho krádeži.

Ruská zemědělská inspekce urazila veterány. Na medaili je kráva

29.11. 10:02

Moskva - Ruská zemědělská inspekce Rosselchoznadzor se rozhodla oceňovat "svědomité výrobce mléčné produkce", dokonce k tomu nechala zřídila speciální medaile. Vzápetí přišla odmítavá reakce ze strany válečných veteránů.

Řidič usmrtil cyklistu. K zahlazení stop zvolil kuriózní způsob

04.11. 08:33

Bělehrad - Kuriózním způsobem se vypořádal řidič s následky smrtelné nehody, kterou zavinil. Aby zakryl stopy, celý svůj vůz zakopal v pískovně pod zem. Muž nakonec skončil v celé, hrozí mu několik let za mřížemi.

Pohni, Bille! Letíme domů, naháněl Obama Clintona do letadla +VIDEO

01.10. 20:07

Jeruzalém/Washington - Při odletu amerického prezidenta Barracka Obamy z Izraele, kde se zúčastnil pohřbu Šimona Perese, zachytili kamery kuriózní scénku, píše britský list The Guardian.

V Rakousku zatkli ženu, která pašovala orgány mrtvého manžela

27.09. 09:05

Vídeň - Rakouští celníci na letišti ve Štýrském Hradci objevili v zavazdle lidská střeva uložená v plastové nádobě s formaldehydem. Do země se je snažila propašovat jistá Maročanka.

Kuriózní situace: Čínský pár chtěl na dráze zastavit letadlo

21.09. 09:29

Peking - Na letišti v Pekingu došlo ke kuriózní situaci. Čínský pár zmeškal dobu odbavení, načež začal na letištní ploše honit už popojíždějící letadlo.

VIDEO: Kaskadér se nechal vystřelit v raketě. V rychlosti 644 km/h přeletěl nad kaňonem

19.09. 12:37

Shake River (USA) - Před zraky diváků vystřelilo dělo do výšky profesionálního kaskadéra Eddieho Brauna. Ve speciálně vyrobené raketě přeletěl přes kaňon Snake River v Idahu široký téměř 430 metrů. Na druhé straně bezpečně přistál.

Smutný konec zamilového pátu: Sex v autě skončil nehodou

Aktualizovali jsme 17.9.2016, 21:58, 17.09. 14:12

Vídeň - Vášnivá chvilka milenců v dolnorakouském Gföhlu skončila dopravní nehodou. Pro své potěšení zajeli autem na polní cestu. Při orálním sexu milenci omylem odbrzdili vůz a ten narazil do skály.

Bizarní nehoda: I tohle se vám může stát, když si budete hrát s mobilem na záchodě

17.09. 10:08

Peking - O tom, že se nevyplatí hrát si s telefonem na záchodě, se přesvědčil muž z čínské provincie Guangdong. Ten strávil celou noc zoufalým voláním o pomoc poté, co se mu zasekla ruka v odpadní trubce, když se snažil vylovit mobil z mísy. Až ráno ho uslyšel soused a zavolal záchranáře.

Místo zbraně klobása: Naštvaný chodec poškodil auto uzeninou, hrozí mu pokuta

19.08. 08:49

Berlín - Německého chodce naštval způsob, jakým řidič zaparkoval svůj vůz. Vzal proto 30 centimetrů dlouhou klobásou a auto poškodil, stojí v policejním spisu.

Muži odtáhli auto, posléze dostal pokutu za rychlost. Kde se stala chyba?

18.08. 08:23

Kazaň - Marsel Sadrijev z Tatarstánu v ruském Povolží nejprve přišel kvůli odtahu u auto a posléze mu ještě přišla pokuta za rychlou jízdu. Policejní inspekce nakonec uznala, že se vloudila chybička.

Kuriózní případ v Německu: Muž zavolal policii na pářící se ježky, vadilo mu hlasité funění

29.07. 08:21

Erlangen (Německo) - Jak známo, sexuální život ježků je bouřlivý a agresivní. Jistý Němec měl už ale hluku na zahradě dost, zavolal proto policii.

Nezvyklý útok: Opice napadly volební místnost

26.07. 09:12

Bangkok - Průběh voleb nenarušují pouze lidé, ale v některých zemích také divoká zvířata. Úřady v Thajsku už chystají "úplatky" pro opice.

Neplatička daní chtěla uniknout před inspektorkou, ta se za ní vrhla do moře

12.07. 09:44

Atény - Čínská masérka poskytovala na východě ostrova Rhodos turistům své služby, daně ale neplatila. Před úřednící se nezachránila ani skokem do moře.

reklama
Fotogalerie