Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lidl má outlet. Novinka se otevřela při první možné příležitosti v novém roce

Lidl otevřel první outletovou prodejnu v Česku.
Lidl otevřel první outletovou prodejnu v Česku.
Foto: Lidl

Po úspěšném výprodeji spotřebního zboží, který se konal koncem loňského roku v pražských Letňanech, nabízí Lidl zákazníkům další jedinečnou příležitost, jak si nakoupit za opravdu výhodné ceny. Ve čtvrtek 2. ledna totiž oblíbený řetězec otevřel historicky první outletovou prodejnu Lidl v České republice v Retail parku Štěrboholy v Kutnohorské ulici. 

Outletová prodejna v Praze nabízí na ploše 1700 m² široký sortiment zboží, včetně oblečení, nářadí, vybavení do domácnosti a dalšího spotřebního zboží se slevami od 40 % do 70 %. Veškeré zboží je nové, bezvadné a za výhodné ceny. Sortiment bude pravidelně doplňován každý týden podle aktuálních odprodejů.

"Cílem této prodejny je vytvořit stabilní prodejní kanál pro zboží, které musí uvolnit místo novým akcím v našich běžných prodejnách. Inspiraci jsme přitom čerpali ze zahraničí, kde podobné outletové prodejny Lidl úspěšně fungují, například v Maďarsku, Portugalsku a Španělsku," uvedla tisková mluvčí společnosti Lidl Eliška Froschová Stehlíková. V případě úspěchu je v plánu otevření dalších outletových prodejen i na jiných místech v rámci České republiky.

Outletová prodejna je součástí Retail parku Štěrboholy a bude otevřena každý den od 9:00 do 20:00. Pro zákazníky bude k dispozici také parkoviště a doplňkový sortiment nápojů a kávy pro zpříjemnění nákupů.

Lidl otevřel novou prodejnu při první možné příležitosti v novém kalendářním roce 2025. Na Nový rok totiž musely zůstat obchody ze zákona uzavřené. 

Témata:  Lidl obchody

Související

Aktuálně se děje

11. února 2026 18:29

Šárka Krausová se stala maminkou. Fanouškům to týdny tajila

Herečka Šárka Krausová, kterou diváci znají i pod dívčím příjmením Vaculíková, prožívá ve svých osmatřiceti letech zcela nové životní období. Před dvěma týdny se jí narodil první potomek, syn, kterému dali s manželem jméno Oliver. O radostnou událost se podělil její partner Ondřej Kraus během tiskové konference televize Prima, kde neskrýval své nadšení.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy