reklama

Městské divadlo Brno letos opět pořádá festival Léto na Dvoře, do něhož již sedmým rokem zařadí i projekt Letní kino. Letošní sezónu zahájí kultovní argentinsko-španělský snímek Divoké historky.

Tato letní akce je v Brně jedinečná především proto, že se jedná o něco mezi kinem a restaurací. Při sledování filmu pod širým nebem se totiž obsluhuje a konzumuje. Projekci techniky zajišťují odborníci z Městského divadla Brno, dramaturgii a gastronomickou část pak společnost Brixton gastro.

Součástí programu je letos přes šedesát filmů. V případě deště lze filmy sledovat i ze zastřešené terasy. Pětikoruna ze vstupenky o hodnotě 95 korun bude věnovaná na konto Velvet Smile, a to na konkrétní sbírku. Příjemce poté bude zveřejněn na webu a facebookové stránce akce.

Program nabídne osvědčené i nové tituly. Z českých filmů můžete vyrazit například na Špunty na vodě, Teorii tygra nebo Anděla Páně 2, z klasických filmů se bude promítat Big Lebowski, Sedm, Mechanický pomeranč, Casino. Můžete si vybrat i z novinek Kniha džunglí, Jackie, T2 Trainspotting nebo La La Land.

Letní kino festivalu Léto na Dvoře Městského divadla Brno bude probíhat ve dnech 28. června – 27. srpna. Červencové filmové projekce budou začínat ve 21.30 a srpnové ve 21 hodin. Více informací a aktuality naleznete na www.letnikinobrno.cz nebo na Facebooku.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama