Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kde se nakonec objevil premiér Jaceňuk? V Americe to nebylo

Arsenij Jaceňuk, ukrajinský předseda vlády
Arsenij Jaceňuk, ukrajinský předseda vlády
Foto: kmu.gov.ua **www.kmu.gov.ua**

Kyjev - Bývalý ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk se poprvé od svého odstoupení ukázal na veřejnosti Nebylo to v Latinské Americe, jak se původně spekulovalo, ale v Kyjevě.

V médiích se krátce po Jaceňukově rezignaci objevily informace o pohřešovaném expředsedovi vlády. Toho nikdo včetně jeho spolustraníků neviděl řadu dní.

Poslanec Serhij Kaplin dokonce uvedl, že Jaceňuk opustil Ukrajinu a nachází se v Latinské Americe, zřejmě v Argentině. Tisková mluvčí expremiéra Olga Lappo ale tuto informaci popřela a nyní tak učinil i sám někdejší premiér.

Na sociální síti totiž napsal, že se s celou rodinou sešel v Kyjevě a oslavili spolu velikonoce. Blahopřání zaslal také Ukrajincům.

Témata:  Arsenij Jaceňuk Ukrajina

Související

Aktuálně se děje

2. února 2026 13:56

Ital v kuchyni je zase k mání. Emanuele Ridi potvrdil rozpad manželství

Leden už je minulostí, ale v českém šoubyznyse ještě na poslední chvíli přinesl jeden rozchod, respektive dokonce rozpad manželství. Známý italský kuchař Emanuele Ridi se podle všeho připravuje na další rozvod. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy