Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Skandál v dětském domově. Policie zadržela 10 osob, které měly zneužívat nezletilé dívky

Děti
Děti
Foto: Pixabay

Dillí - V dětském domově na východě Indie vypukl skandál. Policie zadržela deset osob podezřelých ze zneužití 34 nezletilých dívek.

Lékaři dospěli k závěru, že v dětském domově ve východoindickém státu Bihár bylo vystaveno násilí a obtěžování 34 ze 44 děvčat ve věku sedmi až 17 let.

Mezi podezřelými je i šéf státem podporované veřejně prospěšné organizace, která dotyčný dětský domov ve městě Muzaffarpur provozovala.

Skandál vypukl, když bombajský institut Tata jako dozorový orgán zařízení v Muzaffarpuru přijal stížnosti některých postižených dívek. Bihárská vláda následně nařídila vyšetřování.

Témata:  Indie pohlavní zneužívání dětí dětské domovy děti

Aktuálně se děje

18. srpna 2026 21:46

Michal Jagelka přišel o maminku, potvrdil to Aleš Cibulka

Smutek zavládl v domácnosti moderátora Aleše Cibulky a herce a dabéra Michala Jagelky. Jeden ze členů tohoto páru totiž přišel o jednoho z milovaných rodičů. Fanoušci se to dozvěděli na sociální síti. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy