Berlusconi má koronavirus. Leží v nemocnici, dali mu kyslíkovou masku
Bývalý italský premiér, třiaosmdesátiletý Silvio Berlusconi je v nemocnici v Miláně, kde ho hospitalizovali poté, co se nakazil koronavirem. Lékaři mu diagnostikovali oboustranný zápal plic v raném stádiu, píše italská agentura ANSA.