Benátky zažívají před svátkem Ferragosto nápor turistů jako před pandemií
Do Benátek se před pondělním církevním svátkem Ferragosto vydalo téměř 100.000 turistů. S fenoménem masového turismu se tak město na laguně potýká stejně jako před koronavirovou pandemií, poznamenala agentura APA.