Povinná covidová izolace skončila, nakažení ale stále mají zůstávat doma
Ministerstvo zdravotnictví zrušilo povinnou sedmidenní izolaci po pozitivním testu na covid-19, která platila více než tři roky. Lékaři a hygienici ale mohou stále nařídit izolaci v individuálních případech, například při vyšším riziku nákazy v zaměstnání.