Články k tématu: EuroZprávy.CZ

Sexting provozuje asi 10 procent nezletilých Čechů. Může to být velmi nebezpečné

07.02. 19:12

Praha - Trend sextingu mezi mladistvými v České republice roste. Sdílení zpráv či obrázků s intimním obsahem se podle Centra prevence rizikové virtuální komunikace (PRVoK) věnuje 10 % českých teenagerů.

Používáte na internetu bezpečné heslo? Češi na internetu stále riskují, ukázal průzkum

07.02. 16:56

Praha - Češi už vědí, že i na internetu musí dbát o svou bezpečnost. 94 % z nich hlásí, že v zájmu své ochrany přijímají nejrůznější opatření, například zapínají firewall, neplatí na internetu kreditní kartou nebo používají k různým účtům odlišná hesla. Některá rizika však nadále podceňují a…

Rumunové vyšli do ulic: Statisíce lidí demonstrovali proti zmírnění trestů pro vězně

04.02. 10:36

Bukurešť - Kolem 200.000 až 250.000 lidí dnes demonstrovalo v rumunské metropoli Bukurešti a v dalších pěti desítkách měst po celé zemi na protest proti rozhodnutí nové vlády omilostnit tisíce vězňů s cílem ulevit přeplněným věznicím. Podle agentury AFP se jen v hlavním městě sešlo na 100.000 osob.

reklama

Zemanovi uspořádali na Hradě charitativní ples, přišli i ministři

20.01. 22:25

Praha - Večeři s prezidentským párem, výlet nebo lístky na koncert Karla Gotta. Tak vypadaly ceny na dnešním reprezentačním plese Ivany a Miloše Zemanových, které vyhrát hradní hosté.

Pátrání po školačce z Ústí pokračuje, na pomoc byl povolán i psycholog

19.01. 15:41

Ústí nad Labem - Už téměř stovku informací a tipů dostala policie od veřejnosti k pohřešované Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem.

Růst světové ekonomiky letos výrazně oživí, tvrdí OSN

17.01. 20:25

Ženeva - Růst světové ekonomiky letos zrychlí na 2,7 procenta a příští rok na 2,9 procenta z loňského podprůměrného tempa 2,2 procenta. Předpověděla to OSN v dnešním výročním výhledu.

Jste připraveni na pátek 13.? Strach z něj může vyvolat psychickou poruchu

12.01. 19:07

Praha - Jen několik málo hodin zbývá do pátku 13., dne, o němž řada lidí věří, že je spojen s negativnímu událostmi a méně šťastnými náhodami. Je ale skutečně důvod k obavám, nebo se jedná o den jako každý jiný?

Kypru svítá nová naděje? Protistrany si vyměnily dokumenty týkající se kontroly ostrova

12.01. 08:23

Ženeva - Předáci rozděleného Kypru si dnes vyměnili mapy vyznačující zóny, které by v zamýšlené federaci měly být pod kontrolou kyperských Řeků a kyperských Turků.

Ústavní změny v Turecku vyvolaly drsnou odezvu. V parlamenty došlo na pěsti

12.01. 08:17

Ankara - V tureckém parlamentu dnes vypukla rvačka mezi poslanci vládních a opozičních stran, a to během jednání o kontroverzním balíčku ústavních změn.

reklama
Fotogalerie