Články k tématu: Krása

Jak omladit pleť? Tyto potraviny a vitamíny dokážou divy

20.04. 11:53

Zelený čaj, kurkuma, červené ovoce, sušené ovoce, semínka, zvláště ta lněná, celozrnné potraviny a hořká čokoláda... To je sedm hlavních potravin, které kromě toho, že prospívají našemu zdraví, mohou přispět i ke kráse naší pleti. Mohou jí dodávat mladší vzhled díky antioxidačním účinkům, píše…

Oční poradna: Mohou umělé řasy poškodit zrak?

06.02. 09:32

Umělé prodlužování řas je u českých žen velmi populární. Dlouhé a husté řasy ale nejsou bez rizika. Nekvalitní umělé řasy obsahují akryláty a mohou vyvolat alergii. Bezpečnější cestou k dlouhým řasám jsou speciální kapky.

Spíte s rozpuštěnými vlasy? Děláte zásadní chybu

Aktualizovali jsme 28.1.2019, 22:17, 26.01. 14:24

Nehty, zdravě vypadající pleť. To vše je důležité pro krásku ženy. Zásadní je ale také koruna naší krásy - tedy vlasy. Zdravé a udržované vlasy hrají jednu z klíčových úkolů a vytvářejí jedinečný a atraktivní image. Ženy přitom v péči o vlasy dělají řadu chyb.

reklama

Tohle se lidem líbilo? Některé standardy krásy se nám dnes mohou zdát naprosto šílené

11.04. 12:00

Svět módy a krásy všeobecně se mění, a v dnešní době dokonce každou sezónu. Takové změny mohou být poměrně dramatické, a když se ohlédnete, divíte se, co lidé nosili například v osmdesátých letech. Ale jak to vypadalo ještě dřív? Mnohem šíleněji.

Chcete špičaté uši nebo pekáč buchet na břiše? Nejpodivnější části těla pod skalpely chirurgů

05.02. 11:07

Sydney - Podle zdravotní sestry na plastické chirurgii a zakladatelky australské neziskové organizace Trusted Surgeons (důvěryhodní chirurgové) Nicole Montgomeryové roste poptávka i po některých dosti překvapivých zákrocích.

Skryté nebezpečí? Deodoranty mohou lidem způsobit celou řadu vážných problémů

Aktualizovali jsme 29.10.2017, 18:47, 29.10. 08:39

Deodoranty používá každý z nás a málokdo si bez nich dovede představit běžný den. Vědci ze Ženevy ale varují před škodlivými účinky solí hliníku, které většina přípravků obsahuje. Podle nich totiž mohou způsobovat rakovinu.

Vlasy v létě vyžadují speciální péči. Myslíte na ni?

09.08. 20:36

Praha - Každá žena by o sebe měla pečovat a o vlasy nevyjímaje. Neopomeňte, že v létě jsou vlasy náchylnější a je proto nutné zintenzivnit péči o ně.

Úsměv jako z pohádky? Zkuste bělící přípravky a dietu

23.04. 13:29

Praha - Kdo by nechtěl mít úsměv jako vystřižený z hollywoodského plátku! Krásné zuby jsou základ zdravě vypadajícího vzhledu. Někomu byl nadělen do vínku a jiný si s ním musí dát trošku práce.

Chcete být krásná? Jde to i bez chemie

23.04. 13:28

Praha - Blíží se 30. duben a to znamená noc plnou kouzel a magie. Kouzlit se dá všelijak, třeba i v kuchyni a to nejen na "čarodějnice". Víte, které bylinky či koření přidat na přivolání lásky a štěstí, nebo proti únavě? Že ne? My ano!

Problémy s pletí? Poradíme, jak na ně

04.04. 17:59

Praha - To, že ženy chtějí být krásné není klišé, ale holý fakt. A krásná, zdravá a bezproblémová pleť, to je prostě základ. V každém věku máme jiného "strašáka"!

Po čem muži touží? Takhle vypadá ideál ženské krásy

30.12. 17:12

Praha - Nikdo z nás není dokonalý. To je známa věc. Navíc má každý člověk jiný vkus. Jak se říká, proti gustu, žádný dišputát. Muži ale mají jasnou představu, jak by měla krásná žena vypadat. A nebo spíše neměla?

Skládají vám muži komplimenty? Poradíme, jak na ně reagovat

30.12. 14:04

Praha - Když vám někdo tak zvaně vysekne poklonu, je to bez pochyby čest. Umíte ji ale přijmout s grácií, šarmem a bez sarkasmu?

Ženy, zpozorněte: Jak bojovat proti vráskám bez drahých krémů? Řešení je jednoduché

Aktualizovali jsme 8.8.2016, 22:51, 08.08. 09:18

Praha - V prevenci proti stárnutí pleti někdy dokáže správná strava mnohem víc než drahé krémy. Některé potraviny mají doslova čarovnou moc. Poradíme vám, co jíst a čemu se vyhnout!

Dáda Patrasová se ve svém věku nebojí odhalit. Společně s Vendulou Pizingerovou prozradily, jak o sebe pečují

Aktualizovali jsme 23.6.2016, 19:14, 23.06. 14:50

Praha - I přes nepřízeň osudu, kterou si dámy Vendula Pizingerová a Dáda Patrasová ve svém životě prožily, se dokáží usmívat a brát svět z té lepší stránky. Neustále jsou v jednom kole, ale zároveň stíhají být vzornými matkami a navíc jsou obě krásné ženy. Jaké je jejich tajemství, že se jim vrásky…

Máme pro vás tipy, jak s jarem probudit vaši krásu

02.04. 08:46

Praha - Zima je pro mnoho žen obdobím, kdy se doslova necítí ve své kůži. Nejsou to jenom nízké teploty, ale i nepříjemné sychravé počasí, nehledě na chřipkové epidemie. To se logicky projeví jak na fyzickém a psychickém stavu, tak i na celkové kráse. Po zimě však nastává jaro. A to je naopak…

reklama
Fotogalerie