Články k tématu: Opava

Koronavirus vyděsil Opavsko. K čínské dívce vyslán speciální tým v oblecích

28.01. 08:46

U nezletilé Číňanky, která přijela na Opavsko na prázdniny k příbuzným, se podezření na nákazu koronavirem nepotvrdilo. ČTK to dnes řekl Jiří Krušina, mluvčí Slezské nemocnice v Opavě, jejíž pracovníci o dívku pečovali.

Firma v Opavě poškodila plynové potrubí, 70 lidí evakuováno

20.10. 21:35

Sedm desítek lidí evakuovali dnes odpoledne v Opavě hasiči v souvislosti s únikem plynu. Potrubí poškodila společnost, která pod zemí protlačovala optický kabel.

Mladíka na Opavsku kousla liška

22.08. 18:52

Opava - V Jakubčovicích na Opavsku liška pokousala mladíka. Mohla mít vzteklinu, muž skončil ve Slezské nemocnice v Opavě. Letos jde už o druhého pacienta, kterého po kousnutí liškou léčí.

reklama

V opavském babyboxu našli malou holčičku

17.08. 22:22

Opava - Do opavského babyboxu dnes někdo odložil novorozenou holčičku. Dívenka byla vyzvednuta v 19:05, je zřejmě v pořádku, dostala jméno Lea.

Po náhlé smrti senátora Plačka bude ČSSD v Opavě bez kandidáta

03.08. 16:34

Opava - Po čtvrtečním náhlém úmrtí senátora Vladimíra Plačka (ČSSD), který měl letos svůj post v obvodu Opava obhajovat, už nemohou sociální demokraté navrhnout nového uchazeče o senátorské křeslo. Volby do horní komory budou 5. a 6. října společně s komunálními volbami.

Ženu kousla liška, musela do nemocnice

29.05. 17:02

Opava - Lékaři infekčního oddělení Slezské nemocnice v Opavě hospitalizovali devětapadesátiletou ženu, kterou v sobotu při procházce mezi Vítkovem a Klokočovem na Opavsku pokousala liška. Žena kvůli možnému ohrožení vzteklinou musela podstoupit preventivní léčbu. Její zdravotní stav je ale dobrý a…

Ve volebním okrsku v Opavě se zpozdilo hlasování kvůli problémům se zámkem, pak zkolabovala členka komise

21.10. 13:53

Ostrava - Hned dvakrát dnes bylo narušeno hlasování v jednom z volebních okrsků v Opavě. Nejprve se tam začalo volit o tři čtvrtě hodiny později, protože se členové volební komise ani voliči nemohli kvůli problémům se zámkem dostat do budovy, a pak tam zkolabovala členka volební komise.

Mladík, který byl obviněn z vraždy bratra na Opavsku, je ve vazbě

19.07. 13:34

Opava - Mladík (19), který podle policie v neděli zavraždil nevlastního osmiletého bratra, skončil ve vazbě. Poslal ho tam dnes dopoledne opavský soud. Rozhodnutí je pravomocně, žádná ze stran se neodvolala.

Zvrhlík nutil ženu k sexuálním praktikám před webkamerou, vydíral i intimními fotografiemi

21.06. 11:35

Olomouc - Muž (33) z Opavska byl obviněn ze sexuálního nátlaku. Podle olomouckých kriminalistů vydíral ženu (22) na základě jejích intimních fotografií, svou oběť poté nutil k sexuálním praktikám před webkamerou.

V opavském babyboxu byl nalezen novorozený chlapec

12.04. 10:26

Opava - Do babyboxu v Opavě v noci na dnešek někdo odložil čerstvě narozeného chlapce. Měl na sobě nové dupačky a byl zabalený do deky. Je donošený, zdravý a váží 3100 gramů. Dostal jméno Tomík.

Seniorku v Opavě srazil náklaďák, žena zemřela

09.02. 11:19

Opava - Seniorka, kterou ve středu dopoledne v centru Opavy srazil a vláčel nákladní automobil, po převozu do nemocnice zemřela. Její stav se prudce zhoršil během leteckého transportu.

Desítky vysokoškoláků odmítly debatu se Zemanem. Akce se neobešla ni bez červených trenýrek

03.11. 14:58

Opava - Vysokoškolští studenti, kteří odmítli jít na besedu s prezidentem Milošem Zemanem na Slezské univerzitě, zcela zaplnili opavské Café Evžen. Návštěvníci kavárny poslouchali koncert skupiny Ladě a zhlédli krátký film o prezidentu Václavu Havlovi. Desítky studentů tak chtěly vyjádřit nesouhlas…

Auto srazilo na přechodu v Opavě ženu a její dvě děti

26.09. 13:25

Opava - Osobní auto dnes ráno srazilo na přechodu v Opavě ženu a její dvě děti mířící do školy. Osmiletý chlapec utrpěl těžká zranění. Policisté hledají svědky, přihlásit se mohou prostřednictvím linky 158.

reklama
Fotogalerie