plavání

Skok do vody

Problém při záchraně? Chlapci z thajské jeskyně neumí plavat. A nejsou zdaleka jediní

Svět

Bangkok - Dětský fond OSN (UNICEF) už v roce 2012 uvedl, že hlavní příčinou úmrtí dětí v asijských zemích s nízkými a středními příjmy je utonutí. Děti neumírají v bazénech, ale v kontaktu s přírodní vodou a při "spontánních rizikových aktivitách". Ani 12 chlapců, které nyní záchranáři vyprošťují z thajské jeskyně Tham Luang, neumí plavat.

Plavání

Opravdu se plaváním hubne?

Revue

Plavání je nejen skvělým sportem pro ty, co hubnou, ale i pro všechny, kdo mají sedavé zaměstnání a často je bolí záda. Důležitá je ale pravidelnost a volba správného stylu.

Plavání

Domov

Záchranáři museli v sobotu křísit dva tonoucí plavce

Praha - Hodně napilno měli v sobotu odpoledne záchranáři z Moravskoslezského kraje. Během pouhé hodiny museli vyjíždět hned ke dvěma mužům, kteří se na různých místech začali topit. A oba museli zdravotníci oživovat.

Aktuálně se děje

4. července 2025 18:55

Tři měsíce od smrti Anny Slováčkové. Otec prozradil, jak se zbavuje smutku

Budou to v neděli už tři měsíce, co po dlouhém a statečném boji se zákeřnou nemocí zemřela Anna Slováčková. Slavná rodina se s jejím odchodem stále ještě nevyrovnala. I proto se Felix Slováček snaží dělat všechno možné, aby se rozptýlil. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy